رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
  • السبت ۱۰ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 1 April

سری جدید سریال جذاب و پر طرفدار «هشدار برای کبرا ۱۱ » (فصل ۴۸) به کارگردانی فرانکو توزا – کریستین پاشمن پنج شنبه ها ساعت ۲۳ تقدیم نگاه مخاطبان می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فصل ۴۸ سریال «هشدار برای کبرا ۱۱» محصول ۲۰۲۱ آلمان است که در ۸ […]

سری جدید سریال جذاب و پر طرفدار «هشدار برای کبرا ۱۱ » (فصل ۴۸) به کارگردانی فرانکو توزا – کریستین پاشمن پنج شنبه ها ساعت ۲۳ تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فصل ۴۸ سریال «هشدار برای کبرا ۱۱» محصول ۲۰۲۱ آلمان است که در ۸ قسمت ۴۵ دقیقه ای روی آنتن می رود. بنابراین گزارش، بی هیچ دردی، آزادی مشروط و… عنوان فهرست سری جدید این مجموعه جذاب و پرطرفدار پلیسی است که هر هفته پنج شنبه ها از قاب شبکه پنج تماشایی می شود.
سریال «هشدار برای کبرا ۱۱» شروع موفقیت‌آمیز خود را سال ۱۹۹۶ در شبکه RTL آلمان آغاز کرد. ۲ شخصیت اصلی سریال ۲ افسر پلیس بزرگراه آلمان هستند که کار تعقیب مجرمان در بزرگراه‌ها و تأمین امنیت در جاده‌های اطراف شهر را به عهده دارند. حادثه، برخورد، تصادف، پرواز خودروها در هوا و انفجار تقریباً پای ثابت تمام قسمت‌های این سریال آلمانی است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار