رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July
  • دوشنبه 24 بهمن 1401 - 12:23
  • کد خبر : 116757
  • تئاتر
  • چاپ خبر : اجرای آلاء در تالار قشقایی

اجرای نمایش «آلاء» به نویسندگی و کارگردانی محمدکاظم تبار که طراحی آن با استفاده از شیوه‌های مرتبط با فیگورها و حرکات اریال یوگا انجام گرفته، در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز شد. به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «آلاء» به نویسندگی و کارگردانی محمد کاظم تبار شامگاه روز یکشنبه بیست و […]

اجرای نمایش «آلاء» به نویسندگی و کارگردانی محمدکاظم تبار که طراحی آن با استفاده از شیوه‌های مرتبط با فیگورها و حرکات اریال یوگا انجام گرفته، در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «آلاء» به نویسندگی و کارگردانی محمد کاظم تبار شامگاه روز یکشنبه بیست و سوم بهمن ماه در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر پیش روی مخاطبان قرار گرفت.

این اثر نمایشی که با استفاده از فیگورها و حرکات اریال یوگا روی صحنه می‌رود، از آثار برگزیده چهل و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در بخش بازیگری است که تا روز بیست و دوم اسفند ماه به اجرای خود ادامه می‌دهد.

مرجان آقا نوری بازیگر، فرهاد قائمیان و محمدرضا آزاد فرد صدا، المیرا سبزه زار طراح حرکات اریال یوگا، امیرآقاجان طراح حرکت، تینا ساوجبلاغی طراح لباس، عاطفه ابیضی طراح گریم، رضا خضرایی طراح نور، رامین رستمی طراح پوستر و بروشور، محمد علی رحمانی موسیقی، علی خاتمی طراح صدا و ساخت موسیقی، حامد گودرزی مدیر تولید، علیرضا افیونی و مبین آریا گروه کارگردانی، سینا ییلاق بیگی مشاور طراح صحنه، فاطمه عرب عکاس گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: «چیزی تا سحر نمانده، لحظه وداع اندوهگین نیست. هنگامه‌ای که شوق رسیدن در آن باشد. اکنون که جدایی بینمان جاری است. من به طلوع خورشید وصالمان ایمان دارم. به خنده‌های ممتد کنار هم، به دستانی که دوباره هم قسم خواهند شد و عشق تبلور وجودی‌مان می‌شود.»

نمایش «آلاء» تا روز دوشنبه بیست و دوم بهمن ماه ساعت ۲۰:۱۵ با مدت زمان ۴۰ دقیقه و قیمت بلیت ۸۰ هزار تومان در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقمندان تئاتر است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار