رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۶ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Tuesday 28 March

فصل دوم برنامه مهربانو به تهیه کنندگی و کارگردانی زینب پورابراهیم دوشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت ۱۵:۳۰ از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند با محوریت بانوان موفق در ۲۶ قسمت ۲۵ دقیقه ای در اقصی نقاط کشور مان […]

فصل دوم برنامه مهربانو به تهیه کنندگی و کارگردانی زینب پورابراهیم دوشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت ۱۵:۳۰ از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند با محوریت بانوان موفق در ۲۶ قسمت ۲۵ دقیقه ای در اقصی نقاط کشور مان نظیر کلات نادری، شادگان، کردستان، خوزستان و …تهیه و تولید شده است و سعی دارد خاص ترین مادران ایران و موفقیت های آن ها را به تصویر بکشد.

بنا بر این گزارش، این مستند به معرفی بانوان موفق جامعه در مشاغل مختلف همچون پزشک، نویسنده، شاعر، کارآفرین و… می پردازد که مادران فعال و کارآفرین در جامعه و خانواده هستند.

مستند مهربانو قصد دارد، یک روز از زندگی شخصی و خانوادگی این بانوان موفق را برای مخاطبان به تصویر بکشد.

“مهربانو” کاری از گروه خانواده و کودک شبکه پنج سیماست که دوشنبه و سه شنبه هر هفته ساعت ۱۵:۳۰ پخش و تکرار آن روزهای شنبه و یکشنبه حوالی ساعت ۷:۳۰ خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار