رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
  • السبت ۱۰ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 1 April

برنامه «قهرمان ایران» از امشب ۳ اسفندماه با هدف معرفی برترین های ورزشی سال ۱۴۰۱ به روی آنتن شبکه ورزش سیما می‌رود. به نقل از معاونت سیما، پس از تجربه برنامه یکصد که به همت شبکه ورزش ساخته شد و به معرفی برترین ورزشکار قرن پرداخت، حالا شبکه ورزش برنامه ۲۰ قسمتی که به انتخاب […]

برنامه «قهرمان ایران» از امشب ۳ اسفندماه با هدف معرفی برترین های ورزشی سال ۱۴۰۱ به روی آنتن شبکه ورزش سیما می‌رود.

به نقل از معاونت سیما، پس از تجربه برنامه یکصد که به همت شبکه ورزش ساخته شد و به معرفی برترین ورزشکار قرن پرداخت، حالا شبکه ورزش برنامه ۲۰ قسمتی که به انتخاب برترین ورزشکاران سال ۱۴۰۱ می پردازد را با نام «قهرمان ایران» در فهرست پخش خود خواهد داشت.

عناوین در دو بخش اصلی یا جوایز مردمی شامل برترین ورزشکار مرد و زن، برترین مربی زن و مرد، برترین صحنه ورزشی، برترین تیم ورزشی و قهرمان اهدا می شود و جوایز فرعی نیز شامل برترین داور، برترین فدراسیون، نشان جهان پهلوان تختی، نشان شهید سلیمانی، شهدای ورزشکار و یک عمر زندگی ورزشی خواهد بود و ۱۲ عنوان جایزه در مراسم اختتامیه اهدا خواهد شد.

نامزدهای این جشنواره در ابتدا با آرای بزرگان ورزش، پیشکسوتان، نمایندگان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مشخص شدند و در نهایت در بخش های یاد شده از سوی مردم برترین ها مشخص می شوند.

این برنامه با اجرای جواد خیابانی دوشنبه تا جمعه حوالی ساعت ۱۸:۰۰ روی آنتن شبکه ورزش سیما خواهد رفت‌.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار