رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
  • السبت ۱۰ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 1 April

برنامه «خاص باشید» جمعه ها ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو ایران پخش می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از شبکه رادیویی ایران، متین السادات فیروزی تهیه کننده برنامه «خاص باشید» بیان کرد: این برنامه در حوزه معرفی کارآفرینان موفق ایرانی و کسب و کارهای نوپا و شغل های خلاقانه است که جمعه ها ساعت […]

برنامه «خاص باشید» جمعه ها ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو ایران پخش می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از شبکه رادیویی ایران، متین السادات فیروزی تهیه کننده برنامه «خاص باشید» بیان کرد: این برنامه در حوزه معرفی کارآفرینان موفق ایرانی و کسب و کارهای نوپا و شغل های خلاقانه است که جمعه ها ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو ایران پخش می شود.
وی ادامه داد: این برنامه، جمعه ۱۹ اسفند، با توجه به اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت امام زمان (عج) که با برگزاری مراسم عروسی و جشن های نامزدی و عقد همراه است، با حمیدرضا مظهری، تولیدکننده لباس و انواع ملزومات عروس مثل کفش، تاج، تور و زیورآلات گفتگو می کند.فیروزی افزود: کسب و کار خانوادگی خانواده مظهری که توسط پدر بزرگ و پدر راه اندازی شده، این روزها به روز و گسترده تر شده، و داستانی شنیدنی است.
در این مجموعه، بخشی از ملزومات عروس، توسط بانوان سرپرست خانوار آماده و عرضه می شود و با برگزاری حراجی و ارائه تخفیف ، طرح هایی برای کاهش هزینه های عروسی و آسان تر شدن شرایط ازدواج جوانان دارد.
این تهیه کننده رادیویی در پایان تصریح کرد: «خاص باشید» برنامه مستند گزارشی برای معرفی کارآفرینان خوش فکر کشورمان است که هر هفته، تینا میرکریمی، گزارشگر برنامه، به محل کار یکی از کارآفرینان موفق می رود و از آن ها درباره راز و رمزهای کسب و کارشان، اطلاعاتی کسب می کند.

«خاص باشید» را جمعه ها ساعت ۱۶:۰۰ از رادیو ایران بشنوید.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار