رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲
  • الإثنين ۵ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Monday 27 March

دکتر محمدرضا خوشرو شامگاه دیشب با حضور در پشت صحنه مسابقه جنایی معمایی «سرنخ» در جریان روند تولید این پروژه تلویزیونی قرار گرفت. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، وی در خصوص «سرنخ» گفت: معما و تلاش برای حل آن از جذابیت‌های همیشگی نهفته در فرهنگ ایرانیان است. کارکرد سرگرمی رسانه […]

دکتر محمدرضا خوشرو شامگاه دیشب با حضور در پشت صحنه مسابقه جنایی معمایی «سرنخ» در جریان روند تولید این پروژه تلویزیونی قرار گرفت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، وی در خصوص «سرنخ» گفت: معما و تلاش برای حل آن از جذابیت‌های همیشگی نهفته در فرهنگ ایرانیان است. کارکرد سرگرمی رسانه و تلفیق آن با معما، آن هم مبتنی بر پرونده‌های واقعی جنایی و چالشی از جمله خلاقیت های‌نوی تلویزیون است که منجر به فتح بابی نو در این حوزه خواهد بود.آریا طاهری تهیه‌کننده و کارگردان این برنامه که پیشتر اجرای برنامه هوش برتر شبکه نسیم را بر عهده داشت نیز گفت: در طراحی «سرنخ» سعی بر آن بود که پرونده‌های واقعی پلیس آگاهی تبدیل به چالشی برای شرکت‌کنندگان باشد. چرا که در هر برنامه دو نفر دستیار به کمک کارآگاه آمده و پس از دریافت سرنخ‌های پرونده با بازجویی متهمان باید به پاسخ منطقی و درست دست یابند. این برنامه ذهن بینندگان را نیز با چالش مواجه خواهد کرد.

اجرای نقش کارآگاه و دانای کل داستان بر عهده محمدرضا رهبری است. این برنامه در ایام نوروز هر روز ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت و پخش آن پس از ایام عید نیز ادامه خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار