رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
  • السبت ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 3 June

«پری‌سا» به کارگردانی محمدرضا رحمانی در ششمین حضور بین‌المللی خود در جشنواره‌ سینمای چفالو (Festival del cinema di Cefalù ) در پالرموی ایتالیا حضور می‌یابد. جشنواره فیلم چفالو با هدف ترویج دانش و اشاعه سینما در همه اشکال هنری و سرگرمی آن، با روحیه آزاد و گفتگو در تاریخ اول سپتامبر ٢٠٢٣، دهم شهریور ١۴٠٢ […]

«پری‌سا» به کارگردانی محمدرضا رحمانی در ششمین حضور بین‌المللی خود در جشنواره‌ سینمای چفالو (Festival del cinema di Cefalù ) در پالرموی ایتالیا حضور می‌یابد.

جشنواره فیلم چفالو با هدف ترویج دانش و اشاعه سینما در همه اشکال هنری و سرگرمی آن، با روحیه آزاد و گفتگو در تاریخ اول سپتامبر ٢٠٢٣، دهم شهریور ١۴٠٢ برگزار می‌شود.

فیلم سینمایی «پری‌سا»: داستان زنی جوان در صنعت مدلینگ است که زیبایی چهره‌اش را بر اثر اسیدپاشی از دست می‌دهد و پلیس جست‌وجوی فراوانی می کند تا عامل این اسیدپاشی را پیدا کند.

این فیلم پیش از این در چند جشنواره بین‌المللی دیگر نیز حضور داشته و عنوان بهترین فیلم بلند سی و چهارمین جشنواره جیرونای اسپانیا را کسب کرده است.

عباس غزالی، بهاره افشاری، حمید گودرزی، ترلان پروانه، شقایق فراهانی، مارال فرجاد، صحرا اسداللهی در این فیلم سینمایی ایفای نقش می‌کنند.

فیلم سینمایی «پری‌سا» چهارمین ساخته فیلم بلند محمدرضا رحمانی به تهیه‌کنندگی سعید سعدی و سرمایه‌گذاری مهدی رضایی و به نویسندگی مشترک محمدرضا رحمانی و پیام لاریان می باشد.

پخش بین‌المللی این فیلم توسط «چهارراه سینما» به مدیریت سحر ناسوتی انجام می‌شود.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار