رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲
  • السبت ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 3 June

فیلم سینمایی «بانوی جنگجوی چانسی» با گویندگی ۲۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در دوبلاژ سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این فیلم سینمایی ساخت کشور هندوستان در سال ۲۰۱۹ است که برای پخش از شبکه سه سیما دوبله شده است. مدیر دوبلاژ این فیلم مهسا عرفانی است که […]

فیلم سینمایی «بانوی جنگجوی چانسی» با گویندگی ۲۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در دوبلاژ سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این فیلم سینمایی ساخت کشور هندوستان در سال ۲۰۱۹ است که برای پخش از شبکه سه سیما دوبله شده است.
مدیر دوبلاژ این فیلم مهسا عرفانی است که به همراه علی همت، ارغوان افراسیاب، مهوش افشاری، مهرخ افضلی، رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولائی، محمدرضا حسینیان بصیری، امیر حکیمی، مونا خجسته، شهریار ربانی، حمیدرضا حسینیان بصیری، امیر حکیمی، مونا خجسته، شهریار ربانی، حمیدرضا معینی، علی اصغر رضایی نیک، شیرین روستایی، مسعود سلطانی، ابوالفضل شاه بهرامی، محمد صادقیان،  پویا فهیمی، کوروش فهیمی، امیرصالح کسروی، علیرضا ناصحی، حسین نورعلی این سینمایی را دوبله کردند.
این فیلم داستان واقعی قیام رانی لاکشمی بای، ملکه استان جانسی هندوستان، علیه قوانین استبدادی دولت بریتانیا را روایت می‌کند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار