رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲
  • الخميس ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Thursday 28 September

برنامه «مرد و نامرد» با محوریت تقابل اصحاب حق و باطل در طول تاریخ، همزمان با دهه دوم محرم از شنبه هفتم مرداد روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه با هدف معرفی مردها و نامردها در طول تاریخ بالأخص واقعه کربلا، قصد دارد جوانمردی […]

برنامه «مرد و نامرد» با محوریت تقابل اصحاب حق و باطل در طول تاریخ، همزمان با دهه دوم محرم از شنبه هفتم مرداد روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه با هدف معرفی مردها و نامردها در طول تاریخ بالأخص واقعه کربلا، قصد دارد جوانمردی و ناجوانمردی را در طول تاریخ به تصویر کشیده و مقایسه‌ای با افراد دارای این صفات در حال حاضر داشته باشد.از آنجا که کربلا، بزرگترین رویارویی حق و باطل در طول تاریخ است، در این برنامه سعی شده ضمن معرفی مردها و نامردهای آن روزگار، تلنگری ایجاد شود تا منجر به شناخت بیشتر و بهتر مردمان آن روزگار و مقایسه‌ای با جوانمردان و ناجوانمردان روزگار خودمان شود.
این برنامه شامل بخش‌هایی همچون تریبون آزاد و ارائه نظر نوجوانان در زمینه دو نفر معرفی شده در برنامه به عنوان مرد و نامرد، مشارکت در مسابقه‌ای که جهت معرفی دو مرد و دو نامرد در نظر گرفته شده، ویدئو گرافیک و روایت بخشی از تاریخ و نسبت نوجوان امروزی به آن واقعه، نمایش موشن گرافیکی از تقابل مرد و نامردهای واقعه کربلا و… می‌باشد.
از دیگر عوامل این برنامه می‌توان به مصطفی نیک‌زاد (محقق)، حمیدرضا آزادگان و مصطفی نیک‌زاد (نویسندگان) و داوود احمدی (راوی و تولید موشن‌ها) اشاره کرد.
برنامه «مرد و نامرد» کاری از مرکز رسانه‌ای نهضت به تهیه‌کنندگی و کارگردانی هادی سمیعی و اجرای محمد خاکساری است که از شنبه ۷ مرداد هرروز ساعت ۱۵ روانه آنتن این شبکه خواهد شد.
گفتنی است برنامه «هیأت باران دست کی بالا» در دهه اول محرم مهمان خانه مخاطبان بود که در هفته جاری، این برنامه جایگزین آن خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار