رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

سری جدید مجله فرهنگی هنری «چاووش» با هدف طرح مسائل فرهنگی و هنری کشور از دوشنبه نهم‌ مردادماه ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجله فرهنگی «چاووش»، به مباحث حوزه‌های گوناگون فرهنگ و هنر می پردازد.این برنامه می‌کوشد از دریچه‌ای تازه، به طرح […]

سری جدید مجله فرهنگی هنری «چاووش» با هدف طرح مسائل فرهنگی و هنری کشور از دوشنبه نهم‌ مردادماه ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجله فرهنگی «چاووش»، به مباحث حوزه‌های گوناگون فرهنگ و هنر می پردازد.این برنامه می‌کوشد از دریچه‌ای تازه، به طرح مسئله پیرامون مهمترین موضوعات حوزه‌های مذکور بپردازد.

«چاووش» در پاسخ به پرسش‌گری اندیشه در ساحت فرهنگ تولید می شود، چراکه بی‌تردید فرهنگ به مثابه زیربنای تمامی ابعاد زندگی بشری از امور فردی و اجتماعی و سیاسی تا اقتصاد و دانش و فناوری، نقش بی‌بدیلی در تعالی و توسعه‌ی جامعه در هر کشوری دارد.

مجله فرهنگی هنری «چاووش» کاری است از گروه فرهنگ و ادب شبکه چهار سیما که به تهیه‌کنندگی علی زارعان یکشنبه تا پنج‌شنبه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه چهار سیما خواهد رفت.

شایان ذکر است، این برنامه از ۲۸ تیرماه ۱۴۰۲ و در قالب ویژه‌برنامه‌ای شبانه، به مناسب فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان روی آنتن شبکه چهار سیما رفت و در سلسله‌ گفت‌وگوهایی با حضور کارشناسان ‌و پژوهشگران به تحلیل و واکاوی تابش ابعاد گوناگون واقعه کربلا و معارف عاشورایی بر بستر ساحت‌های حوزه فرهنگ‌وهنر از شعر و‌ ادبیات و موسیقی تا سینما و هنرهای تجسمی پرداخت.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار