رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

شبکه یک با شبکه جهانی پرس تی وی و واحد دوبلاژ سازمان برای آماده سازی سه برنامه جدید در جهت پخش از شبکه های یک و پرس تی وی همکاری می کند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مدیریت تأمین برنامه شبکه یک سیما با همکاری مدیر شبکه جهانی پرس تی […]

شبکه یک با شبکه جهانی پرس تی وی و واحد دوبلاژ سازمان برای آماده سازی سه برنامه جدید در جهت پخش از شبکه های یک و پرس تی وی همکاری می کند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مدیریت تأمین برنامه شبکه یک سیما با همکاری مدیر شبکه جهانی پرس تی وی و مدیریت دوبلاژ سیما، فرایند آماده سازی و دوبلاژ سه عنوان محتوا برای پخش هفتگی در شبکه پرس تی وی را آغاز کرده اند و به زودی پخش این برنامه ها روی آنتن شبکه یک سیما نیز شروع خواهد شد.برنامه «شکاف اقتصادی» با رویکرد سیاسی – اقتصادی و تحلیل امور اقتصادی کشورهای مختلف دنیا و سیاست های متمرکز این کشورها جهت ایجاد شکاف در اقتصاد وابسته به دولتهای غربی به ویژه آمریکا ، برنامه «ایران تک» با رویکرد بررسی و تحلیل حوزه های مختلف تکنولوژی و وضعیت کشورمان در این حوزه و همچنین برنامه «ده دقیقه» با رویکرد تحلیل سیاسی و نحوه تقابل ایران در منطقه علیه قدرت های غربی و رژیم اشغالگر قدس؛ برنامه های موردنظر هستند.

شبکه یک سیما قصد دارد این سه عنوان محتوایی را در سه روز از هفته بصورت منظم از آنتن این شبکه پخش کند. برنامه «شکاف اقتصادی» از امروز دوشنبه ها ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه یک می رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار