رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 2 October

هیات مدیره و بازرس اتحادیه مراکز فنی و پشتیبانی تولید سینمای ایران معرفی شدند اتحادیه مراکز فنی و پشتیبانی تولید سینمای ایران ۵ عضو اصلی و یک عضو علی‌البدل هیات مدیره و عضو اصلی و علی‌البدل بازرس این اتحادیه را معرفی کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از رروابط عمومی، مجمع عمومی عادی سالانه […]

هیات مدیره و بازرس اتحادیه مراکز فنی و پشتیبانی تولید سینمای ایران معرفی شدند
اتحادیه مراکز فنی و پشتیبانی تولید سینمای ایران ۵ عضو اصلی و یک عضو علی‌البدل هیات مدیره و عضو اصلی و علی‌البدل بازرس این اتحادیه را معرفی کرد.
به گزارش سینماخانه و به نقل از رروابط عمومی، مجمع عمومی عادی سالانه اتحادیه مراکز فنی و پشتیبانی تولید سینمای ایران، با حضور اعضای مجمع برگزار شد.
در این مجمع پس از فرایند رای‌‌گیری، موسسه‌های «روشنا فیلم» به نمایندگی امیرحسین سحرخیز، «گیتی فیلم» به نمایندگی محمد آلادپوش، «رسانه فکر فردا» به نمایندگی معصومه فردشاهین، «پیشگامان سینمای دیجیتال» به نمایندگی فرشاد بشیرزاده و «موسسه صدای امواج نوفه» به نمایندگی نادر رضایی به مدت ۲ سال به عنوان هیات مدیره اتحادیه مراکز فنی و پشتیبانی تولید سینمای ایران و «موسسه فرا دید هنر ماندگار» به نمایندگی بهنام عسگری و «نمای سیم سورن» به نمایندگی از جمشید قدرتی به عنوان عضو علی‌البدل  هیات مدیره انتخاب شدند.
همچنین در این مجمع، موسسه «پیشگامان سینمای آریا» به نمایندگی هومان شیدرنگ به عنوان بازرس اصلی اتحادیه مراکز فنی و پشتیبانی تولید سینمای ایران و موسسه «آوای خلیج فارس» به نمایندگی ابوالقاسم کاظمی به عنوان بازرس علی‌البدل به مدت یک‌سال انتخاب شدند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار