رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

مطابق با آخرین آمار اعلام شده از سوی مرکز تحقیقات صداوسیما پیرامون برنامه‌های سیما در دهه اول محرم سال جاری، برنامه «حسینیه معلی» از شبکه سوم سیما، پربیننده‌ترین برنامه‌ مناسبتی دهه اول محرم بوده است. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، نتایج نظرسنجی انجام شده از سوی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما […]

مطابق با آخرین آمار اعلام شده از سوی مرکز تحقیقات صداوسیما پیرامون برنامه‌های سیما در دهه اول محرم سال جاری، برنامه «حسینیه معلی» از شبکه سوم سیما، پربیننده‌ترین برنامه‌ مناسبتی دهه اول محرم بوده است.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، نتایج نظرسنجی انجام شده از سوی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما حاکی از آن است که در دهه اول محرم سال جاری در مجموع ۵۲.۴ درصد از پاسخگویان، بیننده ویژه‌برنامه‌های دهه اول ماه محرم شبکه‌های سیما بوده‌اند که این عدد نسبت به سال گذشته ۸.۱ درصد رشد یافته است.براساس نظرسنجی مذکور، برنامه «حسینیه معلی» با ۳۰.۶ درصد بیننده و رضایت ۸۹.۹ درصدی در صدر برنامه‌های مناسبتی محرم قرار گرفته است و پس از آن «مرثیه خوانی حاج محمود کریمی» از شبکه دوم سیما با ۱۰.۷ درصد مخاطب و رضایت ۹۰.۹ درصدی جای گرفته است.

همچنین برنامه‌های «حسینیه ایران» و «روضه خانگی» از شبکه اول سیما، «باب‌القبله» از شبکه پنجم سیما، «باکربلا» از شبکه آموزش، «روایت کربلا» و «خیمه‌گاه» از شبکه قرآن، «تنها مسیر» (سخنرانی حجت‌الاسلام پناهیان) از شبکه افق و «باحسین حرف بزن» از شبکه نسیم از جمله پرمخاطب‌ترین برنامه‌های امسال در ایام عزاداری اباعبدالله‌الحسین (ع) بودند.

گفتنی است ۵۹ درصد شرکت‌کنندگان در نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما، نمایش مراسم عزاداری دهه اول محرم از تکایا و هیئت‌های شهرها و روستاهای کوچک را موفق ارزیابی کرده‌اند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار