رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
  • الجمعة ۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 22 September

برنامه زنده «صبح صبا» با نگاهی طنز به اهمیت و نقش مدیریت در بخش های زندگی و جامعه می‌پردازد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، برنامه زنده «صبح صبا» هر روز در اولین ساعات روز در فضایی شاد با نگاهی طنز به مرور اخبار و رویدادهای روز جامعه می‌پردازد. این […]

برنامه زنده «صبح صبا» با نگاهی طنز به اهمیت و نقش مدیریت در بخش های زندگی و جامعه می‌پردازد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، برنامه زنده «صبح صبا» هر روز در اولین ساعات روز در فضایی شاد با نگاهی طنز به مرور اخبار و رویدادهای روز جامعه می‌پردازد. این برنامه در کنار اطلاع رسانی موضوعات فرهنگی و اجتماعی روز جامعه را بیان می‌کند. روز چهارشنبه یازدهم مرداد صبح صبا با موضوع مدیرت در زندگی راهی آنتن می‌شود.
اصول مدیریت در همه‌ی جوانب زندگی نقش بسزایی دارد. از مدیریت کارهای شخصی و روزانه تا مدیریت هزینه‌های زندگی، مدیریت روابط زناشویی، مدیریت پروژه‌های بزرگ. در بخش‌های مختلف زندگی روزمره، می‌توان تأثیر و ضرورت مدیریت را برای سامان دادن به امور به خوبی احساس کرد. یک مدیریت خوب، ستون اصلی هر سازمانی است و روند دستیابی به اهداف را تسهیل می‌کند.
این برنامه در بخش های مختلف نمایش طنز،پیام تلفنی، پیامک، بخش خبری و گزارشی با نگاهی متفاوت به موضوع مدیریت در زندگی می‌پردازد.
مخاطبان می‌توانند با ارسال پیامک به سامانه ۳۰۰۰۰۱۰۵۵ یا تماس با شماره۲۲۶۵۳۰۴۳ با این برنامه در تعامل باشند و راهکارهای خود را برای مدیریت بهتر به اشتراک بگذارند.
برنامه «صبح صبا» از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۶ صبح به تهیه کنندگی امیر اکبری و اجرای آرمان غفاریان همراه شنوندگان می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار