رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ فیلمنامه سینمایی «حلما» براساس طرحی از علی فرآورده به نویسندگی علی فرآورده و صادق خوشحال در اولین حضور جهانی خود برای رقابت در بخش فیلمنامه جشنواره “Skiptown” آمریکا انتخاب شد. جشنواره بین‌المللی فیلم “Skiptown Playhouse” جشنواره تازه‌ای است که بر روی فیلم‌های مستقل (کمتر از […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ فیلمنامه سینمایی «حلما» براساس طرحی از علی فرآورده به نویسندگی علی فرآورده و صادق خوشحال در اولین حضور جهانی خود برای رقابت در بخش فیلمنامه جشنواره “Skiptown” آمریکا انتخاب شد.
جشنواره بین‌المللی فیلم “Skiptown Playhouse” جشنواره تازه‌ای است که بر روی فیلم‌های مستقل (کمتر از ۵ میلیون دلار بودجه) در قالب کوتاه و بلند تمرکز دارد.
این جشنواره بستری برای فیلمسازان مستقل از سراسر جهان است تا آثار خود را به نمایش بگذارند و توسط توزیع‌کنندگان، تهیه‌کنندگان و دیگر متخصصان این صنعت که در هالیوود کار می‌کنند، دیده شوند.
مدیر این جشنواره وینچنزو کاروبیا، مالک Skiptown Productions است و توسط پرینک فیلمز، کمپانی  توزیع بین‌المللی حمایت می‌شود.
جشنواره اسکیپ تاون ۷ الی ۱۲ نوامبر ۲۰۲۳ برابر با ۱۶ تا ۲۱ آبان ۱۴۰۲ در هالیوود جنوبی، کالیفرنیا برگزار خواهد شد.
پخش جهانی فیلمنامه سینمایی «حلما» به عهده کمپانی ماداکتو پیکچرز به مدیریت محمد توریوریان است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار