رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


  • یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۹ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 24 September

فیلم تنهایى ماه به کارگردانى محمود مقامى به چرخه اکران آنلاین رسید. محمود مقامى که بیشتر به‌عنوان بازیگر در سینما و تلویزیون مشغول به فعالیت است این بار پس از فیلم‌هاى «شراره و اشک برف»، مجدد بر صندلى کارگردانى نشسته و در تازه ترین اثر خود به سراغ ملودرامى عاشقانه رفته و این‌بار در مقام […]

فیلم تنهایى ماه به کارگردانى محمود مقامى به چرخه اکران آنلاین رسید.

محمود مقامى که بیشتر به‌عنوان بازیگر در سینما و تلویزیون مشغول به فعالیت است این بار پس از فیلم‌هاى «شراره و اشک برف»، مجدد بر صندلى کارگردانى نشسته و در تازه ترین اثر خود به سراغ ملودرامى عاشقانه رفته و این‌بار در مقام کارگردان و بازیگر، دغدغه امروز نسل جوان را به تصویر کشیده است.

«تنهایى ماه» که در سکوت خبرى ساخته شد یک ملودرام عاشقانه است که از فاصله طبقاتى می‌گوید. از عشقى که به پول فروخته مى شود و دنیاى عشق هاى زودگذر. از جوانى تازه به دوران رسیده به نام امیر حسین سخن می‌گوید که به‌خاطر پیشرفت و ارتقاء در شغلش، عشق را از یاد می‌برد، نامزدش شقایق را رها مى‌کند و عاشق زنى ثروتمند مى شود که هم سن و سال مادرش است.

وحید بیطرفان، مهدى امینى خواه، زهره حمیدى، افسانه ناصرى، محمود مقامى، مینا نوروزى، سعید رضایى، احمد طالبى، یونس بهبودى، فائزه صدر، فرشید ادهم، محمدرضا عسگری، فرانک جانباز، مهسا علیمرادی، دانیال طغرانگر، با معرفى سونیا فردى پور و زهرا رجبى بازیگران فیلم تنهایى ماه هستند.

در خلاصه داستان فیلم تنهایى ماه آمده است: «عشق مثل ساعت شنى مى‌مونه، بالا و پایین داره ولى هیچوقت تموم نمیشه…»

فیلم تنهایى ماه به نویسندگى احمد طالبى، با تدوین مهتاب سلیمانى، آهنگسازى دانیال شهرتى و با صداى محمدرضا عیوضى بناست تا چند روز آینده به شکل سراسرى از VOD ها عرضه شود.

عواملى که در تنهایى ماه همکارى داشتند عبارتند از: کارگردان: محمود مقامی، جانشین تهیه‌کننده: احمدطالبی، مجری طرح: یونس بهبودی، نویسنده: احمد طالبی، مدیر تصویربرداری: منصور ظهورى، دستیاران تصویر: امین مهرزاد، ابولفضل صومی، امیر ساعدی، تدوین: مهتاب سلیمانى، دستیار تدوین: مهنوش طارقلى، آهنگساز: دانیال شهرتى، خواننده: محمدرضا عیوضى، مدیرصدابرداری: سعید شعبانی، دستیار: امیرحسین طالبی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: امین حسینی، دستیاران کارگردان: آرمین وزین، سینا کافی، منشی صحنه: مجتبی نسانى بجستانى ، طراح لباس: مهسا محمدی، دستیار لباس: سینا بهبودی، طراح صحنه: تورج اجلی، دستیاران: زهرا گودینی، هانیه کریمی، طراح گریم: طاهره ارسیون، دستیاران گریم: ایوب بارانی، مهناز طاهری، مدیر تولید: نصرت طالبی، دستیار تولید : شایان کوچک خانی، مدیر تدارکات: عباس ابویسانی، دستیار: ‌اسماعیل نجف زاده، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه : محمدرضا رضازاده

منبع: برنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار