رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

بنیاد سینمایی فارابی با مشورت تعدادی از اساتید و صاحب‌نظران سینما در فرآیند اجرایی طرح استعدادیابی «بازیگر اولی‌ها» بازنگری و ارتقا می‌دهد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، پیش از این آغاز ثبت نام نخستین دوره‌ی بازیگری تحت عنوان «بازیگر اولی‌ها» که قبلاً ۱۵ مرداد ماه اعلام شده بود […]

بنیاد سینمایی فارابی با مشورت تعدادی از اساتید و صاحب‌نظران سینما در فرآیند اجرایی طرح استعدادیابی «بازیگر اولی‌ها» بازنگری و ارتقا می‌دهد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، پیش از این آغاز ثبت نام نخستین دوره‌ی بازیگری تحت عنوان «بازیگر اولی‌ها» که قبلاً ۱۵ مرداد ماه اعلام شده بود که به منظور ارتقای زیرساخت‌های حرفه‌ای لازم برای این طرح، فرآیند اجرایی طرح «بازیگر اولی‌ها» به زمان دیگری موکول شد. با جمع‌بندی نظرات صاحب‌نظران فراخوان این فعالیت متعاقباً منتشر خواهد شد.

در راستای کشف استعدادهای برتر و تسهیل ورود علاقه‌مندان مستعد و متعهد به عرصه بازیگری در سینما و در راستای تحقق اهداف کلان سیاست‌های عدالت فرهنگی و همچنین گسترش اخلاق، امید و آگاهی؛ بنیاد سینمایی فارابی این طرح را در دستور کار خود دارد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار