رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲
  • الخميس ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Thursday 28 September

فیلم کوتاه «سهم من» ساخته محمد رحیمیان در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر آبادان تولید شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه داستانی «سهم من» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحیمیان فیلمساز آبادان، از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر آبادان با حضور عوامل بومی آبادان با […]

فیلم کوتاه «سهم من» ساخته محمد رحیمیان در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر آبادان تولید شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، فیلم کوتاه داستانی «سهم من» به نویسندگی و کارگردانی محمد رحیمیان فیلمساز آبادان، از تولیدات انجمن سینمای جوانان ایران-دفتر آبادان با حضور عوامل بومی آبادان با محوریت یک موضوع اجتماعی، پس از ۶ روز فیلمبرداری به پایان رسید و هم اکنون مراحل پایانی تدوین را پشت سر می‌گذارد..

آراد صابری، ملورین دلفی، امیرعلی جعفری، مرتضی شریفات، سجاد رمضانی، بهرام افروز و محمدمهدی آلبوعلی، از جمله بازیگرانی هستد که در این فیلم کوتاه نقش آفرینی کرده‌اند.

داستان این فیلم کوتاه درباره چند کودک است که برای کمک به یکی از هم بازی‌های خود تصمیم به ماجراجویی کودکانه می‌گیرند و در ادامه با خطراتی روبرو می‌شوند.

عوامل فیلم کوتاه «سهم من» عبارت اند از:

کارگردان: محمد رحیمیان، مشاور کارگردان: یاسین مسعودی، مدیر فیلمبرداری: عماد سلمانیان، مدیر صدابرداری: مجید نجاتی، فیلمنامه‌نویس: فاطمه اشعری و سعید نجاتی، دستیار تصویر: طاها مبهمی، علیرضا سلمانیان و میلاد جعفری، طراح لباس: شیما سوزنگری، مدیر تولید: محسن خندستان، منشی صحنه: سارا ملان، دستیار تولید: احمد بریحی، حمل‌ونقل: محمد خلفاوی، دستیار صدا: علی رضایی، روابط عمومی: لیلا بیراتی، عکاس: امین خالدی و زینب شعبانی، تدارکات: جلال احمدی، مشاور: مجید عیدان و سعید نجاتی و مجری طرح: انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر آبادان.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار