رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September

شبکه نمایش دوشنبه ۲۳ مرداد همزمان با زادروز علی حاتمی  فیلم سینمایی «کمال الملک» به کارگردانی علی حاتمی را روی آنتن می برد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فیلم سینمایی «کمال الملک» به کارگردانی زنده یاد علی حاتمی محصول سال ۱۳۶۲ دوشنبه ساعت ۱۹ روی آنتن می‌رود.فیلم «کمال الملک» روایتی […]

شبکه نمایش دوشنبه ۲۳ مرداد همزمان با زادروز علی حاتمی  فیلم سینمایی «کمال الملک» به کارگردانی علی حاتمی را روی آنتن می برد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، فیلم سینمایی «کمال الملک» به کارگردانی زنده یاد علی حاتمی محصول سال ۱۳۶۲ دوشنبه ساعت ۱۹ روی آنتن می‌رود.فیلم «کمال الملک» روایتی از زندگی این نقاش بزرگ و سرشناس ایرانی را نقل می‌کند: از زمان جوانی که از یک هنرکده انتخاب و وارد دربار ناصرالدین‌شاه می‌شود تا دوره پهلوی اول…

علی نصریان و زنده یادان: جمشید مشایخی، عزت‌الله انتظامی، محمدعلی کشاورز و داود رشیدی و پرویز پورحسینی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده اند.

علی حاتمی، نویسنده و کارگردان باسابقه سینما و تلویزیون کشورمان متولد ۲۳ مرداد ماه ۱۳۲۳ بود که ۱۴ آذر ۱۳۷۵ در سن ۵۲ سالگی در اثر سرطان درگذشت.

گفتنی است، فیلم سینمایی «کمال الملک» دوشنبه شب ساعت ۱۹ پخش می‌شود و بازپخش آن روز سه شنبه ساعت‌های ۸ صبح و ۱۳ ظهر خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار