رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
  • الجمعة ۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 22 September

انیمیشن «آغوش» به نویسندگی و کارگردانی فرنوش عابدی (تولید مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی) مرحله انیمیت را پشت‌سر می‌گذارد. به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، فرنوش عابدی درباره انیمیشن «آغوش» می‌گوید: «انیمیشن «آغوش» ۸ دقیقه است و درباره یک پدر و پسر است که درگیریِ پسر خانواده […]

انیمیشن «آغوش» به نویسندگی و کارگردانی فرنوش عابدی (تولید مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی) مرحله انیمیت را پشت‌سر می‌گذارد.

به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، فرنوش عابدی درباره انیمیشن «آغوش» می‌گوید: «انیمیشن «آغوش» ۸ دقیقه است و درباره یک پدر و پسر است که درگیریِ پسر خانواده با گذشته‌اش، مشکلات و چالش‌هایش را نشان می‌دهد. »

عابدی با اشاره به تکنیک انیمیشن «آغوش» توضیح می‌دهد: «در انیمیشن «آغوش» از تکنیک سه بعدی و استاپ موشن استفاده کرده‌ایم.»

کارگردان انیمیشن «سمپاش» ادامه می‌دهد: «تهیه‌کنندگی انیمیشن «آغوش» را من و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به شکل مشترک برعهده داشتیم. در حال حاضر هم مراحل انیمیت را پشت‌سر می‌گذاریم و حدود ۴ یا ۵ ماه آینده به پایان می‌رسد و می‌تواند در جشنواره‌های مختلف به نمایش دربیاید. »

عابدی همچنین در پایان درباره مخاطب انیمیشن «آغوش» می‌گوید: «این انیمیشن برای مخاطب بزرگسال است و برای گروه سنی نوجوانان به بعد مناسب خواهد بود.»

عوامل این انیمیشن عبارتند از موسیقی: سروش عابدی، شبیه سازیِ لباس: وحید تنظیفیان، تهیه‌کننده اجرایی: نگار فردیار، مدل‌ساز: محسن عبدالعظیم، مدل‌سازِ فضا: نوید علیرضایی و نورپردازی، رِندِر و کامپوزیت: محمد غفاری.

انیمیشن «آغوش» محصول مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی است.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار