رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

برنامه «پاورقی» از شنبه ۲۸ مرداد با اجرای محمدرضا شهبازی روانه آنتن شبکه دو خواهد شد. صد و شصت و هفتمین قسمت برنامه «پاورقی» امشب با موضوع ویژه کودتای ۲۸ مرداد روانه آنتن می‌شود. این برنامه با هدف روشن شدن ابعاد اخبار منتشر شده در فضای مجازی با زبان طنز، سعی در نمایان کردن لایه‌های […]

برنامه «پاورقی» از شنبه ۲۸ مرداد با اجرای محمدرضا شهبازی روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.
صد و شصت و هفتمین قسمت برنامه «پاورقی» امشب با موضوع ویژه کودتای ۲۸ مرداد روانه آنتن می‌شود.

این برنامه با هدف روشن شدن ابعاد اخبار منتشر شده در فضای مجازی با زبان طنز، سعی در نمایان کردن لایه‌های پشت پرده اخبار و افرادِ مرتبط با اتفاقات در فضای مجازی دارد. این برنامه سعی می‌کند بدون پیچیدگی‌های فرمی و زبانی، اخبار و اتفاقات روزانه را مرور کند و بدین منظور از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۹:۵۰ از شبکه دو پخش شده و بازپخش آن روز بعد ساعات ۰۰:۰۵ بامداد، ۰۳:۰۵ بامداد و ۱۲:۳۵ است.

برنامه پاورقی کاری از گروه اجتماعی اقتصاد شبکه دو به تهیه‌کنندگی و کارگردانی جواد فتحی و اجرای محمدرضا شهبازی است که نخستین قسمت آن ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن شد و تاکنون ۱۶۶ قسمت از آن تقدیم نگاه مخاطبان شده است. صد و شصت و هفتمین قسمت این برنامه با اجرای محمدرضا شهبازی، امشب (شنبه ۲۸ مرداد) ساعت ۱۹:۵۰ از این شبکه پخش می‌شود.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار