رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
  • السبت ۶ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Saturday 13 July

مستند «مدیترانه با سیمون ریو» با گویندگی ۱۵ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند بوم شناسی، محصول آمریکا در سال ۲۰۱۸ بوده و قرار است از شبکه چهار […]

مستند «مدیترانه با سیمون ریو» با گویندگی ۱۵ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند در گونه مستند بوم شناسی، محصول آمریکا در سال ۲۰۱۸ بوده و قرار است از شبکه چهار سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند امیرصالح کسروی است. محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، مریم جلینی، ارسلان جولایی، الهام چارانی، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، محمد صادقیان، پویا فهیمی، امیربهرام کاویانپور، اسفندیار مهرتاش، علیرضا ناصحی، صنم نکواقبال، حسین نورعلی و امیر صالح کسروی این مستند هیجان انگیز را دوبله کرده اند.

در خلاصه داستان این مستند آمده است: نویسنده، جهانگرد و مجری معروف سیمون ریو به اطراف مدیترانه سفر کرده تا این منطقه تفریحی را که عکس آن در همه ی کارت های مسافرتی یافت می شود، بررسی کند.

این مجموعه مستند چهارقسمتی درباره کشورهای حوزه ی مدیترانه و مردم و طبیعت آن است و جنبه مشاهده‌گر و گزارش گونه دارد و اطلاعات زیادی درباره ی موضوع در اختیار مخاطب علاقه مند قرار می دهد. به همین خاطر این مستند می تواند برای دوستداران مستندهای مردم شناسی جذاب و آموزنده باشد.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه چهار مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه ی پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی چهار سیما، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار