رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۹ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 24 September

مستند «بی‌قرار» به نویسندگی و کارگردانی محمدعلی فارسی با نگاهی متفاوت به زندگی یک شهید برای حضور در هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت» آماده می‌شود. به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، محمدعلی فارسی درباره فیلم جدیدش با نام «بی‌قرار» گفت: این فیلم مستند درباره یک شهید است که زندگی‌اش نسبت به […]

مستند «بی‌قرار» به نویسندگی و کارگردانی محمدعلی فارسی با نگاهی متفاوت به زندگی یک شهید برای حضور در هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت» آماده می‌شود.

به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، محمدعلی فارسی درباره فیلم جدیدش با نام «بی‌قرار» گفت: این فیلم مستند درباره یک شهید است که زندگی‌اش نسبت به شهدای دیگر که درموردشان فیلم ساخته شده، متفاوت‌ است. مستند «بی‌قرار» با نگاهی غیرکلیشه‌ای به زندگی یک شهید پرداخته است.

کارگردان مجموعه «مهاجران» ادامه داد: «بی قرار» تصویری تازه از یک شهید ارائه می‌دهد. با فاصله از نگاههای مرسوم به شهدا، قرار است در این مستند به زندگی شهیدی از بچه‌های لشکر ثارالله بپردازیم که شمایلی متفاوت از قرائت رسمی از بسیجی‌های دوران جنگ دارد. مراحل فنی و تولید این مستند به پایان رسیده و احتمالا در هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت» روی پرده می‌رود.

مستند «بی‌قرار» در مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی تولید شده است و عوامل آن عبارتند از محمدمهدی طباطبایی‌نژاد به عنوان ناظر کیفی، حسن سیدی پریشان مدیر فیلمبرداری، آرش قاسمی صداگذار و محمدرضا علیقلی آهنگساز.

محمدعلی فارسی کارگردانی مستندهای «مجنون»، «معلم»، «نومن» و … را در کارنامه دارد.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار