رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 21 خبر


  • پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲
  • الخميس ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Thursday 28 September

شبکه سلامت سریال جدید «حادثه» را از ۹ شهریور روزهای پنج‌شنبه و جمعه روی آنتن می برد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، قسمت اول و دوم از فصل ۲۶ ام سریال «حادثه» که محصول سال ۲۰۱۵ کشور بریتانیاست و با همت امور دوبلاژ سیما ترجمه و دوبله شده و در تامین […]

شبکه سلامت سریال جدید «حادثه» را از ۹ شهریور روزهای پنج‌شنبه و جمعه روی آنتن می برد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، قسمت اول و دوم از فصل ۲۶ ام سریال «حادثه» که محصول سال ۲۰۱۵ کشور بریتانیاست و با همت امور دوبلاژ سیما ترجمه و دوبله شده و در تامین برنامه شبکه سلامت آماده سازی گردیده است از ۹ شهریور ماه از این شبکه پخش می شود.

داستان سریال در ادامه فصل‌های قبلی آن در بیمارستانی در لندن می‌گذرد و در کنار خط اصلی داستان که به حوادث و اتفاقات در بخش اورژانس می‌پردازد، خرده داستان‌هایی دارد که به زندگی شخصی و مشکلات کادر درمان پرداخته و بیننده را با خود همراه می‌کند.
سریال «حادثه» که از قدیمی‌ترین سریال‌های ساخته شده با موضوع کادر درمان است سال‌های گذشته از شبکه چهار و پس از آن از شبکه سلامت پخش شده و طرفداران پیگیر و مخاطبان فعال دارد.
نکته قابل تأمل در این سریال اصطلاحات پزشکی رایج در بخش اورژانس است که می‌تواند در ارتقا سواد پزشکی افراد غیر مرتبط با کادر درمان نقش پررنگی داشته و در درک بسیاری از اتفاقات از طرف بیمار و همراه وی کمک کننده باشد.
سریال «حادثه» در ۴۴ قسمت روزهای پنج شنبه و جمعه ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه سلامت می رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار