رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September

مستند «داستان جان توشاک» با گویندگی ۲۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند ساخت انگلیس در سال ۲۰۲۲ بوده و قرار است از شبکه ورزش سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند […]

مستند «داستان جان توشاک» با گویندگی ۲۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند ساخت انگلیس در سال ۲۰۲۲ بوده و قرار است از شبکه ورزش سیما پخش شود.مدیر دوبله این مستند بهروز علی محمدی است. رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، محمد علی دیباج، افشین زی نوری، مسعود سلطانی، شایان شامبیاتی، ابوالفضل شاه بهرامی، محمد صادقیان، فاطمه صبا، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، امیربهرام کاویانپور، امیرصالح کسروی، علی همت مومیوند، بهمن هاشمی، علیرضا ناصحی، نیما نکویی فرد، حسین نورعلی و بهروز علی محمدی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این مستند روایتی از ماجرای افسانه‌ای صعود تیم فوتبال سوانزی از دسته چهارم به دسته یکم لیگ فوتبال انگلیس با حضور و هدایت جان توشاک به عنوان مربی است.

مستندی خوش ساخت و جذاب که بر پایه تصاویر آرشیوی و غیرآرشیوی و اظهار نظر کارشناسان و اعضای باشگاه و افراد معتبر فوتبال به روایت دوره درخشان تیم سوانز تحت مربیگری جان توشاک می پردازد. فیلم دارای ریتم مناسبی است و از تدوین خلاق و پویایی برخوردار است. روایت، سیرخطی خود را طی می کند اما با سرعت های متفاوت پیش می رود در حالی که مخاطب پایان اثر را می داند اما چگونگی روایت، او را تا پایان اثر جذب و همراه می کند. به عنوان اثری تهییجی و آموزشی در زمینه ورزش فوتبال، برای افراد علاقمند به این ورزش و همچنین برای تمامی فعالان این رشته ورزشی، از بازیکن تا مربی و مدیران باشگاه ها مفید است و دارای دو جنبه آموزشی و سرگرمی است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی ورزش، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار