رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
  • الجمعة ۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 22 September
اولین‌بار در انجمن سینمای جوانان ایران؛

ثبت‌نام دوره تخصصی «ژورنالیسم سینمایی» آغاز شد

اولین دوره تخصصی «ژورنالیسم سینمایی» انجمن سینمای جوانان ایران آغاز به کار کرد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ثبت‌نام اولین دوره تخصصی «ژورنالیسم سینمایی» انجمن سینمای جوانان ایران از امروز، ۱۲ شهریورماه ۱۴۰۲ در پورتال «ژورنالیسم سینمایی» سایت انجمن سینمای جوانان ایران آغاز شد. علاقه‌مندان به سینما […]

اولین دوره تخصصی «ژورنالیسم سینمایی» انجمن سینمای جوانان ایران آغاز به کار کرد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ثبت‌نام اولین دوره تخصصی «ژورنالیسم سینمایی» انجمن سینمای جوانان ایران از امروز، ۱۲ شهریورماه ۱۴۰۲ در پورتال «ژورنالیسم سینمایی» سایت انجمن سینمای جوانان ایران آغاز شد.

علاقه‌مندان به سینما و خبرنگاری در این حوزه از فرهنگ و هنر که قصد دارند به عنوان ژورنالیست فعالیت کنند، می‌توانند با مراجعه به نشانی «ژورنالیسم سینمایی» در این دوره ثبت‌نام و مقدمات آموزشی این حرفه تخصصی را فرا بگیرند و برای حضور در رسانه‌های رسمی فرهنگی و هنری آماده به کار شوند.

متقاضیان پس از ثبت‌نام و کسب نمره استاندارد از آزمون اولیه، می‌توانند در این دوره شرکت کنند و برترین هنرجویان و کارآموزان دوره به رسانه‌های معتبر خبری معرفی خواهند شد.

لازم به ذکر است، مدت زمان دوره تخصصی «ژورنالیسم سینمایی»، بالغ بر ۶ ماه است.

سرفصل‌های دوره تخصصی «ژورنالیسم سینمایی» انجمن سینمای جوانان ایران عبارتند از:

آشنایی با مفاهیم و اصطلاحات سینمایی، خبرنگاری از مقدماتی تا پیشرفته، نقد و بازنویسی آثار سینمایی، تاریخ سینمای ایران و جهان، مصاحبه، جریان‌شناسی سینما و رسانه، معرفی و بررسی جشنواره‌های موثر سینمایی داخلی و بین‌المللی، ژانر شناسی، گزارش‌نویسی و روایت‌گری، سوژه‌یابی و پرداخت، حقوق رسانه و… .

لازم به ذکر است که رسانه‌هایی چون، روزنامه فرهیختگان، خبرگزاری مهر، موسسه رسانه‌ای وصف صبا، خبرگزاری کتاب (ایبنا)، خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری دانشجو و پایگاه خبری خبرنامه دانشجویان ایران با انجمن سینمای جوانان ایران در این دوره تخصصی برای آموزش و معرفی برای همکاری هنرجویان و کارآموزان، همکاری می‌کنند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار