رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 2 October

ادامه قسمت های سریال تلویزیونی «آقای قاضی» از پنج شنبه ۱۶ شهریورماه روانه آنتن شبکه دو خواهد شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، با پایان یافتن مجموعه نمایشی «جرس»، ادامه قسمت های مجموعه «آقای قاضی» روانه آنتن شبکه دو خواهد شد. مجموعه «آقای قاضی» درامی در فضای دادگاه است که تمام […]

ادامه قسمت های سریال تلویزیونی «آقای قاضی» از پنج شنبه ۱۶ شهریورماه روانه آنتن شبکه دو خواهد شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، با پایان یافتن مجموعه نمایشی «جرس»، ادامه قسمت های مجموعه «آقای قاضی» روانه آنتن شبکه دو خواهد شد. مجموعه «آقای قاضی» درامی در فضای دادگاه است که تمام اتفاقات آن در دادگاه رقم می‌خورد و قسمت‌های آن از موضوعات واقعی اقتباس شده‌ است. این مجموعه در هر قسمت دو اپیزودی، به موضوعاتی که مردم در طول زندگی‌شان با آنها مواجه هستند، می‌پردازد تا در قالب یک داستان نمایشی به صورت همزمان به آموزش اصطلاحات حقوقی و زمان و نحوه استفاده از آنها اشاره کند.

با آغاز مجموعه نمایشی ده قسمتی «جرس» که موضوعش متناسب با ایام اربعین حسینی بود، پخش مابقی قسمت های مجموعه «آقای قاضی» متوقف شد و با اتمام این مجموعه، علاقه‌مندان می‌توانند شاهد تماشای ادامه قسمتهای این مجموعه باشند.

مجموعه «آقای قاضی» به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی، کارگردانی سجاد مهرگان و ایفای نقش بهزاد خلج در نقش آقای قاضی در ۴۲ قسمت تهیه و تولید شده که بیست و هفتمین قسمت آن با پرداختن به دو پرونده «بدهکار یا طلبکار؟» و «وصیت جعلی» پنجشنبه ۱۶ شهریور ساعت ۲۱:۱۰ روانه آنتن خواهد شد و بازپخش آن روز بعد ساعات ۲:۳۰ بامداد، ۱۰ صبح و ۱۶:۲۰ است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار