رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲
  • السبت ۱۵ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 30 September

«رکوئیم برای ویچاشاواکان» به کارگردانی مانی ثابت ایمان در مستندات یکشنبه و «نَه» به کارگردانی پابلو لارائین در سینماتک خانه هنرمندان ایران نمایش داده و بررسی می‌شوند. به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، بیست و هشتمین برنامه مستندات یکشنبه که زیرمجموعه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران به پخش فیلم‌های مستند می‌پردازد، به نمایش فیلم […]

«رکوئیم برای ویچاشاواکان» به کارگردانی مانی ثابت ایمان در مستندات یکشنبه و «نَه» به کارگردانی پابلو لارائین در سینماتک خانه هنرمندان ایران نمایش داده و بررسی می‌شوند.

به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، بیست و هشتمین برنامه مستندات یکشنبه که زیرمجموعه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران به پخش فیلم‌های مستند می‌پردازد، به نمایش فیلم مستند «رکوئیم برای ویچاشاواکان» به کارگردانی مانی ثابت ایمان محصول سال ۱۳۹۹ اختصاص دارد.

این برنامه روز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ در سالن ناصری برگزار می‌شود. پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی آن با حضور امین حامی‌خواه منتقد سینما و پژوهشگر فلسفه برگزار می‌شود.

همچنین پانصد و پنجاه و دومین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ساعت ۱۷ به نمایش فیلم «نَه» به کارگردانی پابلو لارائین محصول ۲۰۱۲ اختصاص دارد.

پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی آن با حضور ایمان شاه‌بیگی دانش‌آموخته دکترای حقوق جزا و جرم‌شناسی با عنوان «بالقوگی معطوف به نه» برگزار می‌شود.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار