رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 2 October

بیست و نهمین قسمت برنامه «نشان ارادت»، شنبه ۱۸ شهریور میزبان یکی از گویندگان و مجریان باسابقه خواهد بود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، حسن سلطانی یکی از پیشکسوتان و مجریان باسابقه کشورمان، مهمان این قسمت از برنامه نشان ارادت خواهند بود.حسن سلطانی مجری برنامه‌های مذهبی سیماست که به‌ واسطه اجرا در […]

بیست و نهمین قسمت برنامه «نشان ارادت»، شنبه ۱۸ شهریور میزبان یکی از گویندگان و مجریان باسابقه خواهد بود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، حسن سلطانی یکی از پیشکسوتان و مجریان باسابقه کشورمان، مهمان این قسمت از برنامه نشان ارادت خواهند بود.حسن سلطانی مجری برنامه‌های مذهبی سیماست که به‌ واسطه اجرا در برنامه انتخابات ریاست‌جمهوری از شهرت بیشتری برخوردار شد. وی علاوه بر اجرا و گویندگی ارشد سازمان، اجرای برنامه‌های گفت‌وگومحور سیاسی ۴۵ دقیقه، تا انتها، دو نیم ساعت (شبکه خبر)، گویندگی اخبار مشروح شبکه‌های دو، خبر و جام‌جم، مدیر گویندگان شبکه خبر، گویندگی برنامه‌های رادیوییِ در انتهای شب، تا به سرچشمه نور (دهه ۱۳۶۰) و انبوهی از برنامه‌های معارفی از جمله اجرای برنامه زنده مصباح (شبکه سه) و برنامه حسینیه (شبکه جام‌جم) را در کارنامه کاری خود دارد.
این مجری پیشکسوت کشورمان با حضور در بیست و نهمین قسمت نشان ارادت که شنبه هجدهم شهریور روانه آنتن می‌شود، از خاطرات و ارادتش به سید و سالار شهیدان مطالب جالب و جذابی بیان می‌کنند.

برنامه «نشان ارادت» کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیما با همکاری ستاد بازسازی عتبات عالیات است که تهیه‌کنندگی آن را پویان هدایتی به عهده دارد. این برنامه ساعت ۱۷:۱۵ روانه آنتن شده و بازپخش آن ساعات ۴:۲۰ صبح و ۱۳:۱۵ روز بعد خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار