رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


  • جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
  • الجمعة ۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Friday 22 September

آزاده سیفی بازیگر فیلم سینمایی اتاق مهمان با بیان اینکه آنچه از هنر می‌ماند تاثیری است که یک اثر هنری بر اندیشه انسان‌ها می‌گذارد، امید را لایه پنهان این اثر دانست. آزاده سیفی، بازیگر فیلم سینمایی اتاق مهمان درباره ایفای نقش در این اثر گفت: کاراکتر نوشین دغدغه‌هایی دارد که خیلی به دغدغه‌های شخصی من […]

آزاده سیفی بازیگر فیلم سینمایی اتاق مهمان با بیان اینکه آنچه از هنر می‌ماند تاثیری است که یک اثر هنری بر اندیشه انسان‌ها می‌گذارد، امید را لایه پنهان این اثر دانست.

آزاده سیفی، بازیگر فیلم سینمایی اتاق مهمان درباره ایفای نقش در این اثر گفت: کاراکتر نوشین دغدغه‌هایی دارد که خیلی به دغدغه‌های شخصی من نزدیک است. من هیچ‌وقت در شرایط نوشین نبودم اما برایم کاملا قابل درک است که یک زن بخواهد روح زندگی را دوباره به آدمی که دوستش دارد، برگرداند.

وی افزود: عشقی که نوشین به همسرش دارد آن‌قدر قوی است که برای تلنگر به همسرش حتی تصمیم به ترکش می‌گیرد؛ این شاید سخت‌ترین تصمیم برای زنی باشد که همسر و زندگی‌اش را دوست دارد. نوشین کُنش دارد، منفعل نیست و این برای من مهمترین نکته این شخصیت است.

سیفی بیان کرد: درک این شخصیت، شرایط و احساساتش بسیار مهم بود؛ نوشین همسرش را می‌فهمد و درد او را احساس می‌کند. او از همسرش و از شرایط او خسته نشد اما از اینکه نمی‌تواند کمکی به او کند خسته شد. شاید مهم‌ترین نکته درباره این نقش همین عشقی است که نوشین همچنان به همسرش دارد.

آزاده سیفی، امید را لایه پنهان فیلم اتاق مهمان دانست و  با اشاره به اهمیت درک شخصیت توسط مخاطب درباره چالش‌های ایفای نقش در اتاق مهمان اظهار کرد: شخصیتِ نوشین با همه وجود میخواهد به همسرش کمک کند و دوست داشتنش را به او نشان دهد که می‌شود هنوز با همه سیاهی‌ها به آینده امید داشت.

این بازیگر با اشاره به اهمیت سینمای مستقل در ایران و جهان بیان کرد: امیدوارم همچنان سینماگرانی که اندیشه و تفکر برای‌شان مهم است، فیلم بسازند. چون در نهایت آنچه از هنر می‌ماند همین تاثیری است که یک اثر هنری بر اندیشه انسان‌ها می‌گذارد.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار