رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

مستند «سو» با گویندگی ۲۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از هنرصدا، این مستند در گونه مستند ورزشی محصول اسپانیا در سال ۲۰۲۱ قرار است از شبکه ورزش سیما پخش شود. مدیر دوبله این مستند بهروز […]

مستند «سو» با گویندگی ۲۱ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از هنرصدا، این مستند در گونه مستند ورزشی محصول اسپانیا در سال ۲۰۲۱ قرار است از شبکه ورزش سیما پخش شود.

مدیر دوبله این مستند بهروز علی محمدی است. رضا آفتابی، دانیال الیاسی، علی بیگ محمدی، محمد تنهایی، ارسلان جولایی، زویا خلیل آذر، محمد علی دیباج، افشین زی نوری، مسعود سلطانی، شایان شامبیاتی، ابوالفضل شاه بهرامی، فاطمه صبا، میلاد فتوحی، پویا فهیمی، امیربهرام کاویانپور، امیرصالح کسروی، علی همت مومیوند، علیرضا ناصحی، حسین نورعلی، نازنین یاری و بهروز علی محمدی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این مستند داستان زندگی حرفه‌ای یکی از بزرگ ترین گلف باز‌های جهان به نام سروریانو بالتورس را از زبان  برادر و دوستان نزدیک او روایت می‌کند.

مستند در مورد یک گلف باز معروف است که به خاطر کمتر پرداختن به این ورزش در تلویزیون می تواند برای دوستداران این ورزش جذابیت خاص خود را داشته باشد و هم فراتر از آن پیام های مثبتی در زمینه ی اهمیت اشتیاق و سخت کوشی برای رسیدن به هدف و موفقیت دارد و همین جنبه باعث می شود که برای تمام مخاطبان هم جذابیت داشته باشد.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه‌ی ورزش مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی ورزش، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار