رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
  • الأحد ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 1 October

در چهل و هفتمین قسمت مجله تصویری «خیلی دور خیلی نزدیک»، به مناسبت روز شعر و ادب فارسی، گزیده‌ای از شعرخوانی استاد شهریار روانه آنتن می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، چهل و هفتمین قسمت این برنامه در بخش «قاب ناب»، گزیده‌ای از شعرخوانی استاد شهریار در مدح امام علی(ع) […]

در چهل و هفتمین قسمت مجله تصویری «خیلی دور خیلی نزدیک»، به مناسبت روز شعر و ادب فارسی، گزیده‌ای از شعرخوانی استاد شهریار روانه آنتن می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، چهل و هفتمین قسمت این برنامه در بخش «قاب ناب»، گزیده‌ای از شعرخوانی استاد شهریار در مدح امام علی(ع) در دهه ۶۰ و  شعرخوانی ایشان در دهه ۶۰ و در محضر مقام معظم رهبری به تصویر کشیده می‌شود.این برنامه در بخش «سینمایی» گزیده‌ای از فیلم سینمایی «خط پایان» محصول ۱۳۶۴، در بخش «سریال» گزیده‌ای از قسمت آخر سریال «شهریار» به مناسبت روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد شهریار و در بخش «انیمیشن» گزیده‌ای از کارتون «بلفی و لی‌لی‌بیت» محصول ۱۹۸۰ را روانه آنتن می‌کند.

در بخش موسیقی نیز موسیقی «تیتراژ سریال پشت کنکوری‌ها» در سال ۱۳۸۱ پخش می‌شود.

مخاطبان شبکه دو می‌توانند به منظور مشارکت در پویش این برنامه، اسامی فیلم های سینمایی، سریال ها، مستندها و… را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۲۳۲ ارسال نمایند تا در بخش های مختلف این برنامه، از میان پیامک های ارسالی، بیشترین درخواست انتخاب شده به نمایش درآید.

مجله تصویری «خیلی دور خیلی نزدیک» کاری از تأمین برنامه شبکه دو به تهیه‌کنندگی حمیدرضا فتح‌آبادی است که چهل و هفتمین قسمت آن، دوشنبه ۲۷ شهریور حوالی ۰۰:۳۰ از شبکه دو پخش می‌شود و بازپخش آن ساعت ۱۴:۳۰ خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار