رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 2 October

فصل دوم برنامه «کارخنده» به تهیه کنندگی حمیدرضا زعفرانی و کارگردانی امید ثابتی از امروز ۲۶ شهریورماه ساعت ۱۸ روانه آنتن شبکه یک می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه اجتماعی «کارخنده» با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران که فرمودند: «جامعه کارگری؛ جامعه ی […]

فصل دوم برنامه «کارخنده» به تهیه کنندگی حمیدرضا زعفرانی و کارگردانی امید ثابتی از امروز ۲۶ شهریورماه ساعت ۱۸ روانه آنتن شبکه یک می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه اجتماعی «کارخنده» با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران که فرمودند: «جامعه کارگری؛ جامعه ی وفادار به انقلاب و نظام است» و« اهمیت تولید ملی »در هر قسمت به یک کارخانه سر می زند و حدود ۱۲ آیتم طنز و شاد با کارگران را رقم می زند.آیتم های صندلی داغ، گزارش، خط ویژه، دیدار با خانواده کارگران، نخبه ها، معرفی مجموعه ورزشی کارخانجات و اجرا پلاتو و مسابقه توسط اردشیر منظم بر اساس فراخور کارخانه در هر قسمت پخش می شود.
هدف از ساخت و تولید «کارخنده» ارتباط نزدیک با کارگران کارخانجات و نوع فعالیت کاری و گپ و گفت و شوخی است.
این مجموعه برنامه به تهیه کنندگی حمیدرضا زعفرانی، کارگردانی، مونتاژ و نویسندگی امید ثابتی و تصویربرداری پیام نیکومنش آماده پخش شده است.
«کارخنده» در گروه اجتماعی شبکه یک سیما با مشارکت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ در ۵۳ قسمت تهیه و تولید شده است و شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸ روی آنتن شبکه یک می رود و روز بعد ساعت ۹:۲۰ بازپخش می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار