رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

مستند «خیرالنساء» با روایتی از بانوی سبزواری و کمک‌هایش در طول هشت سال دفاع مقدس، پنجشنبه ششم مهر روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند روایتگر بانوی ۹۲ ساله‌ای به نام «خیرالنساء» از روستای صد خرو سبزوار است که منزلش را در زمان جنگ پایگاه […]

مستند «خیرالنساء» با روایتی از بانوی سبزواری و کمک‌هایش در طول هشت سال دفاع مقدس، پنجشنبه ششم مهر روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مستند روایتگر بانوی ۹۲ ساله‌ای به نام «خیرالنساء» از روستای صد خرو سبزوار است که منزلش را در زمان جنگ پایگاه مردمی پشتیبانی جبهه قرار داده بود. او مدیر بزرگ‌ترین پایگاه پشتیبانی جنگ در شهرستان سبزوار بود. این مستند روایتی از فعالیت‌های او در زمان دفاع مقدس است. روستای صد خرو در غرب سبزوار یکی از هزاران روستایی است که در سال‌های دفاع مقدس، به پشتیبانی از جنگ مشغول بود.مستند «خیرالنساء» کاری از مدرسه سینمایی عمار به تهیه‌کنندگی حامد بامروت‌نژاد و کارگردانی علیرضا باغشنی است که پنجشنبه ششم مهر ساعت ۱۷:۱۰ از شبکه دو پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار