رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

برنامه سینمایی «حوض نقره» جمعه‌ها ساعت ۱۹:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سی ‌‌و پنجمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، دوره سی و پنجم جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در مسیر تحقق اخلاق، آگاهی، امید و تلاش برای پرورش و رشد نسلی […]

برنامه سینمایی «حوض نقره» جمعه‌ها ساعت ۱۹:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سی ‌‌و پنجمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، دوره سی و پنجم جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در مسیر تحقق اخلاق، آگاهی، امید و تلاش برای پرورش و رشد نسلی آینده‌ساز، متعهد، مومن و پیشرو در ۲ بخش رقابتی و جنبی، از ۱۰ الی ۱۶ مهر ۱۴۰۲ یعنی دوم تا هشتم اکتبر ۲۰۲۳ با مشارکت سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان برگزار می‌شود.

زینب برومند تهیه کننده «حوض نقره»  بیان کرد: با توجه به پیش رو بودن سی ‌‌و پنجمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در برنامه روز جمعه ۷ مهر با حضور دکتر محسن همتی‌نژاد کارشناس حوزه رسانه و فرهنگ نگاهی به جایگاه سینمای نوجوان خواهیم داشت.سینمایی که تعداد فیلم های آن در سال معمولاً از تعداد انگشت‌های یک دست فراتر نمی‌رود.

وی ادامه داد: در بخش دیگری از برنامه  با حضور مرتضی حسینی روزنامه نگار سینمایی نگاهی به زندگی هنری کامبوزیا پرتوی یکی از  مشاهیر سینما خواهیم داشت.

گفتنی است «حوض نقره»  جمعه‌ها به تهیه کنندگی زینب برومند و اجرای خاطره ارج بعد از خبر ساعت ۱۹:۰۰ از رادیو ایران پخش می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار