رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

نخستین قسمت «شور شیرین» با موضوع قصه‌های تورنتو، جمعه هفتم مهر روانه آنتن شبکه دو می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه که با محوریت موضوع حجاب و تجربه‌های پیرامون آن در خارج از مرزهای جغرافیایی ایران تهیه و تولید می‌شود، در نخستین قسمت خود سفری به تورنتو داشته […]

نخستین قسمت «شور شیرین» با موضوع قصه‌های تورنتو، جمعه هفتم مهر روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه که با محوریت موضوع حجاب و تجربه‌های پیرامون آن در خارج از مرزهای جغرافیایی ایران تهیه و تولید می‌شود، در نخستین قسمت خود سفری به تورنتو داشته است.تورنتو، مرکز استان انتاریو و پرجمعیت‌ترین شهر کانادا است که چهارمین شهر پرجمعیت آمریکای شمالی پس از مکزیکو سیتی، نیویورک و لس‌آنجلس است.
در این قسمت از برنامه سعی شده مقوله حجاب در میان بانوان محجبه ایرانی ساکن تورنتو به نمایش گذاشته شده و تجربه بازخوردها و اثرات و تأثیرات حجاب در زندگی شخصی و اجتماعی آنان از منظر خودشان بیان شود. بدین منظور از بانوان مسلمان ایرانی ساکن در شهر و یا بانوانی که به تازگی به دین اسلام مشرف شده و حجاب را  به عنوان یک اصل پذیرفته‌اند، گفت‌وگو می‌شود تا خاطرات خود را در این مسیر بیان کنند. «شور شیرین» از جدیدترین برنامه‌های گروه اجتماعی اقتصاد شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی و کارگردانی قاسم عوض‌بیگی است که نخستین قسمت آن، جمعه هفتم مهر بعد از بخش خبری ۲۰:۳۰ پخش خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار