رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Wednesday 29 November
فردا و به صورت همزمان صورت می‌‌گیرد

برگزاری جشن مهر سینمای ایران در ۶ استان کشور

جشن مهر سینمای ایران ۹ مهرماه ( فردا) با حضور جمعی از هنرمندان و فعالان فرهنگی به صورت همزمان در ۶ استان برگزار می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی دومین جشن مهر سینمای ایران، هفتمین مراسم افتتاحیه این رویداد فرهنگی با شعار «اخلاق، امید و آگاهی» ۹ مهرماه ( فردا) […]

جشن مهر سینمای ایران ۹ مهرماه ( فردا) با حضور جمعی از هنرمندان و فعالان فرهنگی به صورت همزمان در ۶ استان برگزار می شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی دومین جشن مهر سینمای ایران، هفتمین مراسم افتتاحیه این رویداد فرهنگی با شعار «اخلاق، امید و آگاهی» ۹ مهرماه ( فردا) در خراسان جنوبی، قزوین، کرمان جنوب، لرستان، سیستان و بلوچستان و‌ بوشهر برگزار و از برگزیدگان رشته‌ها و بخش‌های مختلف سینمایی این استان ها تقدیر خواهد شد.

مراسم جشن مهر سینمای ایران در خراسان جنوبی ساعت ۱۸ در سینما فردوسی بیرجند، در قزوین ساعت ۱۶ در سینما بهمن، در کرمان جنوب بعد از نماز مغرب و عشاء در سالن دیار کهن، در لرستان ساعت ۱۶ در سینما استقلال خرم آباد، در سیستان و بلوچستان ساعت ۱۸:۳۰ در سالن اشراق و در بوشهر بعد از نماز معرب و عشاء در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ‌ و ارشاد بوشهر برگزار می شود.

گفتنی است «دومین جشن مهر سینمای ایران» از ۲۹ شهریورماه در خراسان رضوی آغاز شده و تا ۱۰ مهرماه در استان‌ها ادامه خواهد داشت.

همچنین ۱۳ مهرماه، تهران میزبان برگزاری این جشن در ایوان شمس خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار