رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Tuesday 28 November
در آستانه اکران سینمایی

پوستر رسمی «گیج‌گاه» رونمایی شد

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ چهار روز مانده به اکران سینمایی «گیج‌گاه»، از پوستر رسمی فیلم رونمایی شد. این پوستر را محمد روح الامین طراحی کرده است. فیلم سینمایی «گیج‌ گاه» ساخته عادل تبریزی، از ۱۲ مهرماه در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود. حنیف سـروری و میرولی‌اله مدنی تهیه کنندگی […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ چهار روز مانده به اکران سینمایی «گیج‌گاه»، از پوستر رسمی فیلم رونمایی شد. این پوستر را محمد روح الامین طراحی کرده است.
فیلم سینمایی «گیج‌ گاه» ساخته عادل تبریزی، از ۱۲ مهرماه در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود. حنیف سـروری و میرولی‌اله مدنی تهیه کنندگی این پروژه سینمایی را برعهده دارند. فیلمنامه «گیج‌ گاه» را ارسلان امیری و عادل تبریزی نوشتند و در خلاصه داستان فیلم آمده است: آشنایی زنی بنام مهتاب و مردی بنام حسن خشنود، شبیه قصه هاست، شبیه زندگی، شبیه سینما، شبیه روزگاری که خوش می‌ گذشت…
حامد بهداد، باران کوثری، سروش صحت، بهرنگ علوی، امیرحسین رستمی، نادر سلیمانی، بیژن بنفشه خواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد الهی، مریم همتیان، ایمان اسماعیل‌پور، علی باغفر، حامد شیخی، داود ونداده، وحید رحمتی با حضور فرهاد آییش با معرفی علی راد و با هنرمندی جمشید هاشم پور (آریا) و خاطره سازانی همچون رضا صفایی‌پور و حسن رضایی در این فیلم بازی کرده‌اند.
این فیلم با سرمایه‌گذاری شخصی محمد حسینخانی و حنیف سروری و همچنین مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته و تولید شده است. «گیج‌ گاه» توسط موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن‌ سبز و به سرگروهی سینما آزادی اکران می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار