رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

سریال «گامیج مترسک» با گویندگی ۲۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سریال خانوادگی محصول ۲۰۲۱ انگلیس، قرار است از شبکه امید سیما پخش شود.مدیر دوبله این سریال مهوش افشاری است. معصومه […]

سریال «گامیج مترسک» با گویندگی ۲۶ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سریال خانوادگی محصول ۲۰۲۱ انگلیس، قرار است از شبکه امید سیما پخش شود.مدیر دوبله این سریال مهوش افشاری است. معصومه آقاجانی، بابک اشکبوس، آزاده اکبری، رضا الماسی، دانیال الیاسی، فاطمه برزویی، نگین سادات بنی عقیل، محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، ارسلان جولایی، زویا خلیل آذر، سیما رستگاران، مهرالملوک رفیعی طاری، افشین زی نوری، لادن سلطان پناه، زهرا سوهانی، داود شعبانی نصر، پریا شفیعیان، سعید شیخ زاده، محمد صادقیان، امیرصالح کسروی، مریم معینیان، علی همت، تارا ناجی، صنم نکواقبال و مهوش افشاری صداپیشه های این اثر بوده اند.

این سریال ماجراهای بامزه یک مترسک است که هر بار خرابی‌هایی در روستا به بار می‌آورد و دو بچه که دوستان او هستند باید خرابکاری‌هایش را رفع و رجوع کنند.

سریالی جذاب که طنز بامزه ای دارد و به خوبی مخاطب کودک و نوجوان را وارد جهانی سحرآمیز و خیالی کرده و از این طریق با خود همراه می کند و در عین حال از خلال دیالوگ ها و ماجراها نکات آموزنده و پندآموزی را نیز به آنها منتقل می کند. فیلم برنده جایزه طراحی بهترین صدا در جوایز سلطنتی تلویزیون انگلیس شده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه‌ی امید، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی امید، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار