رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


  • یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲
  • الأحد ۲۰ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Sunday 3 December

فیلم سینمایی «غذاهای کونگ فوکار» با گویندگی ۱۸ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه انیمیشن، ماجراجویی و اکشن، محصول ۲۰۱۸ چین، قرار است از شبکه کودک سیما پخش شود.مدیر […]

فیلم سینمایی «غذاهای کونگ فوکار» با گویندگی ۱۸ نفر از گویندگان گفتار فیلم در واحد دوبلاژ اداره کل تامین و رسانه بین الملل سیما دوبله شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این سینمایی در گونه انیمیشن، ماجراجویی و اکشن، محصول ۲۰۱۸ چین، قرار است از شبکه کودک سیما پخش شود.مدیر دوبله این سینمایی امیر حکیمی است. شیلا آژیر، بابک اشکبوس، ارغوان افراسیاب، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، ارسلان جولایی، افشین زی نوری، حسین سرآبادانی، ابوالفضل شاه بهرامی، محمد صادقیان، پویا فهیمی، مریم معینیان، ملیکا ملک نیا، اسفندیار مهرتاش، علی همت مومیوند، نیما نکویی فرد، نازنین یاری و امیر حکیمی صداپیشه های این اثر بوده اند.

این انیمیشن درباره یک کوفته برنجی است که قصد دارد دنیای غذاها را نجات دهد.

یک انمیشن سه بعدی که فضایی شاد و مهیج و رنگارنگ و ساختی خوب دارد و نمایش مهارت های رزمی شخصیت ها نیز به جذابیت آن افزوده است. فیلم در واقع جهانی رنگارنگ و بی پایان از رنگ و طعم و حرکت و هیجان است و می تواند به راحتی مخاطب کودک و نوجوان را سرگرم کند.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ی کودک، برای مخاطبان پخش شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار