رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
  • السبت ۲۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 9 December

با فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، برنامه «چشم و چراغ» به معرفی هفت شهید نیروی انتظامی خواهد پرداخت. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه در هفت قسمت روایتگر سبک زندگی و حیات طیبه شهدای نیروی انتظامی شهیدان علی زینلی، محمد جمالزاده، غلامرضا محمودی، مسعود پرکاس، حسن گودرزی، حمیدرضا ریاحی‌نژاد و […]

با فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، برنامه «چشم و چراغ» به معرفی هفت شهید نیروی انتظامی خواهد پرداخت.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این برنامه در هفت قسمت روایتگر سبک زندگی و حیات طیبه شهدای نیروی انتظامی شهیدان علی زینلی، محمد جمالزاده، غلامرضا محمودی، مسعود پرکاس، حسن گودرزی، حمیدرضا ریاحی‌نژاد و علیرضا شهرکی خواهد بود.در این برنامه سعی شده با توجه به جمله گهربار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) در خصوص خانواده شهدا که فرموده بودند: «شما خانواده شهدا، چشم و چراغ این ملت هستید» و همچنین به منظور پاسداشت مقام شامخ پدران و مادران معزز این شهدای گرانقدر، با آنان گفت‌وگو شود تا با جنبه‌های کمتر شنیده شده از زندگی ساده و بی‌آلایش شهدای عزیز کشورمان بیشتر آشنا شویم.
این برنامه بر اساس نمایش سبک زندگی شهدا و تغییر نگرش مخاطبان نسبت به شهدا و خانواده‌های آنان، با همکاری مؤسسه فرهنگی حماسه ثارالله از سوم مهر سال گذشته روانه آنتن شده و تاکنون به معرفی بیش از سیصد شهید دفاع مقدس، معلم شهید، شهدای مدافع حرم، پاسدار شهید و…. پرداخته است.
برنامه «چشم و چراغ» کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیماست که به مناسبت هفته نیروی انتظامی با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی فراجا در هفت قسمت از پنجشنبه ۱۳ مهر به مدت هفت شب قبل از بخش خبری ۲۰:۳۰ روانه آنتن می‌شود و بازپخش آن روز بعد قبل از اذان ظهر است.
نخستین برنامه هفته نیروی انتظامی به معرفی شهید علی زینلی از استان کرمان، روستای چترود خواهد پرداخت و با والدین این شهید بزرگوار به گفت‌وگو می‌نشیند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار