رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Wednesday 29 November

دو قسمت پایانی مستند «برای تاریخ» روایتی از علل شروع جنگ ایران و عراق و همچنین بررسی تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس با روایت شاهدان عینی، این هفته ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، دفاع مقدس هشت ساله ایران ما، ابعاد و اتفاقات گوناگون […]

دو قسمت پایانی مستند «برای تاریخ» روایتی از علل شروع جنگ ایران و عراق و همچنین بررسی تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس با روایت شاهدان عینی، این هفته ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، دفاع مقدس هشت ساله ایران ما، ابعاد و اتفاقات گوناگون و متفاوتی دارد که پرداختن به هر کدام از آن‌ها نیاز به بررسی فراوان دارد.فصل دوم مستند «برای تاریخ» به بررسی ابعاد و علل وقوع جنگ و همچنین تاریخچه عملیات‌های دفاع مقدس از شروع تا پایان جنگ می‌پردازد. روایت شاهدان عینی، نکته قابل توجه این مستند به حساب می‌آید که مخاطب با دیدن و شنیدن راویان دست اول ارتباط بهتری خواهد گرفت.
دو قسمت پایانی مستند «برای تاریخ» به کارگردانی ایمان گودرزی این هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸:۳۰ به روی آنتن شبکه افق می‎رود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار