رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Tuesday 28 November

برنامه تلویزیونی عصر پیشرفت با محوریت گفتگو پیرامون کلید واژه متضاد تحت عنوان “آینده نزدیک ایران” با نگاهی به برنامه ششم و هفتم توسعه و آینده آن روزهای شنبه تا چهارشنبه این هفته ساعت ۱۸:۳۰ به روی آنتن افق می‌رود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه تلویزیونی «عصر پیشرفت»، برنامه‌ای […]

برنامه تلویزیونی عصر پیشرفت با محوریت گفتگو پیرامون کلید واژه متضاد تحت عنوان “آینده نزدیک ایران” با نگاهی به برنامه ششم و هفتم توسعه و آینده آن روزهای شنبه تا چهارشنبه این هفته ساعت ۱۸:۳۰ به روی آنتن افق می‌رود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، برنامه تلویزیونی «عصر پیشرفت»، برنامه‌ای گفتگو محور در پنج قسمت ویژه در حوزه “پیشرفت آینده نزدیک ایران” است. این ویژه برنامه با پنج مهمان از نخبگان جامعه اندیشکده‌ای و دانشگاهی تهیه شده و در هر قسمت با یک مهمان ویژه درباره یک کلید واژه متضاد تحت عنوان “آینده نزدیک ایران” با نگاهی به برنامه ششم و هفتم توسعه و آینده آن، به گفتگو نشسته‌اند.این برنامه به تهیه کنندگی محسن دوباشی و محسن دنیوی و کارگردانی محمد پور صباغیان، شنبه تا چهارشنبه این هفته ساعت ۱۸:۳۰ به روی آنتن افق سیما می‌رود.

یاسر جبرائیلی، میثم مهدیان، مصطفی زمانیان، حامد ملک زاده و رسول علی بابایی مهمانان ویژه این مجموعه برنامه هستند که در هر قسمت از این برنامه به گفتگو با یکی از این مهمانان پرداخته شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار