رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Tuesday 28 November

شنبه شب انتشار خبر قتل فجیع داریوش مهرجویی، کارگردان برجسته سینما به همراه همسر خود در ویلای شخصی‌شان در مجتمع مسکونی زیبادشت شهرستان فردیس استان البرز، جامعه ایران را در بهت فرو برد. داریوش مهرجویی، کارگردان برجسته سینما و همسرش وحیده محمدی‌فر شنبه شب مورخ ۲۲ مهرماه در ویلای شخصی‌شان در مجتمع مسکونی زیبادشت شهرستان […]

شنبه شب انتشار خبر قتل فجیع داریوش مهرجویی، کارگردان برجسته سینما به همراه همسر خود در ویلای شخصی‌شان در مجتمع مسکونی زیبادشت شهرستان فردیس استان البرز، جامعه ایران را در بهت فرو برد.

داریوش مهرجویی، کارگردان برجسته سینما و همسرش وحیده محمدی‌فر شنبه شب مورخ ۲۲ مهرماه در ویلای شخصی‌شان در مجتمع مسکونی زیبادشت شهرستان فردیس استان البرز به طرز فجیعی به قتل رسیدند. بررسی‌های اولیه مسئولان دادستانی فردیس از این حکایت دارد که این قتل در حوالی ساعت ۲۰:۵۰ تا ۲۲:۳۰ رخ داده است.

سردار حمید هداوند، فرمانده انتظامی استان البرز نیز وقوع این قتل را تایید کرد و گفت که «این حادثه در ساعات پایانی شنبه شب مورخ ۲۲ مهرماه از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که با حضور ماموران در محل مشاهده شد که داریوش مهرجویی و همسرش در ویلای شخصی‌اش واقع در زیبادشت شهرستان فردیس به قتل رسیده‌اند.»

بررسی‌های میدانی از محل حادثه حاکی از آن است که در حوالی ساعت ۲۳ شنبه شب، مونا مهرجویی، دختر جوان مرحوم داریوش مهرجویی که برای صرف شام به دیدن پدر خود آمده بود، با جسد دو مقتول مواجه شد و موضوع را به پلیس گزارش داد.

بلافاصله پس از این گزارش، تیم‌های تخصصی پلیس آگاهی استان البرز در صحنه قتل حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند. در ادامه مسئولان دادستانی فردیس در صحنه جنایت حاضر شدند و تحقیقات میدانی خود را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز اعلام کرده است که «داریوش مهرجویی بر اثر سه ضربه با جسم سخت و سه ضربه چاقو به گردن به قتل رسیده و همچنین همسر وی بر اثر خفه شدن، قربانی جنایت شده است‌.»

بررسی‌های مسئولان دادستانی فردیس نشان می‌دهد که در این حادثه بخشی از طلاهای همسرش نیز به سرقت رفته است.

لازم به ذکر است که در حال حاضر هنوز جزئیات بیشتری از این حادثه، عاملان آن و انگیزه وقوع قتل به صورت رسمی منتشر نشده است.

اجساد مقتولان با دستور قضایی برای معاینات دقیق‌تر و تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شده‌اند و تحقیقات کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان البرز درباره این پرونده پیچیده ادامه دارد.

این حادثه در حالی رخ داده است که وحیده محمدی‌فر، همسر داریوش مهرجویی در روز قبل از جنایت، با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرده بود که فردی وارد حیاط ویلا شده و وی را تهدید به مرگ کرده است.

گفتنی است، ساعاتی پس از انتشار خبر قتل داریوش مهرجویی و همسرش، جمعی از هنرمندان از جمله امین حیایی و حامد بهداد در صحنه قتل حاضر شدند.

عکس‌های زیر مربوط به ویلای شخصی مرحوم داریوش مهرجویی است که ساعاتی پیش در این محل به همراه همسرش به قتل رسید.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار