رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
  • الأربعاء ۱۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Wednesday 29 November
تهیه‌کننده برنامه «سید خندان»:

خاطره‌گویی و نمایش بخش‌های اصلی «سید خندان» است

بزرگی‌راد گفت: خاطره‌گویی و نمایش دو بخش اصلی فصل جدید برنامه «سید خندان» است، که مورد توجه مخاطبین در فصل قبل بودند. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محمدحسین بزرگی‌راد، تهیه‌کننده برنامه «سید خندان» شبکه دو سیما در پاسخ به این سوال که از آنجایی که این برنامه دورهمی از جنس […]

بزرگی‌راد گفت: خاطره‌گویی و نمایش دو بخش اصلی فصل جدید برنامه «سید خندان» است، که مورد توجه مخاطبین در فصل قبل بودند.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، محمدحسین بزرگی‌راد، تهیه‌کننده برنامه «سید خندان» شبکه دو سیما در پاسخ به این سوال که از آنجایی که این برنامه دورهمی از جنس خانواده‌هاست، بازخورد خانواده‌ها از فصل اول «سید خندان» چه بوده؟ گفت: به لطفا خدا در فصل اول برنامه نسبت به اهدافی که داشتیم تا حدودی پیش رفتیم و از آنجایی که بنایمان طراحی یک برنامه شاد و مفرح برای دورهمی‌های خانوادگی بود، خانواده‌های عزیز واکنش‌های مثبت و خوبی داشتند. البته در فصل اول کاستی‌های فراوانی وجود داشت، که ان‌شاء‌الله در فصل جدید این موارد رفع خواهد شد و بیش از گذشته خنده را بر لبان اعضای خانواده بزرگ ایران خواهیم آورد.

بزرگی‌راد درباره تفاوت تاثیر برنامه‌هایی که از جنس «سید خندان» است، در مقابل برنامه‌هایی که صرفاً با هدف خنده گرفتن از مخاطب ساخته می‌شود، توضیح داد: ما در «سید خندان» به دنبال خنداندن به هر قیمتی نیستیم و سعی کرده‌ایم از قالب‌های جدید و بعضاً کمتر توجه شده برای خنداندن مخاطب استفاده کنیم. سعی کردیم اگر مطلب طنزی برای بیان در برنامه آماده کردیم، آن مطلب حائز ارزش و معنا باشد و باری به هر جهت نباشد. در شعر، استندآپ، خاطره‌گویی، نمایش و همه بخش‌های برنامه توجه به مبانی و آنچه ما آن را معنا تعریف می‌کنیم وجود داشته باشد.

تهیه‌کننده برنامه «سید خندان» درباره حضور تماشاگران در برنامه و ظرفیت استفاده از آنان در روند برنامه‌سازی توضیح داد: رکن اصلی برنامه «سید خندان» وجود تماشاگران به عنوان مهمانان و مخاطبان اصلی است. ما در فصل دوم بیشتر از گذشته به این اصل پایبند خواهیم بود و در طراحی‌هایمان سعی کردیم از خانواده‌ها صرفاً به عنوان تماشاچی استفاده نکنیم؛ بلکه آنان بازیگران اصلی و به اصطلاح مهمانان برنامه تلقی می‌شوند. لذا در بخش خاطره‌گویی و بخش‌های دیگر فصل جدید به طراحی‌های جدیدی در رسیدن به اهداف مذکور فکر کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سوال که چه آیتم جدیدی به برنامه اضافه شده و کدام آیتم‌های فصل قبلی بنا به درخواست و علاقه مردم پابرجاست؟ گفت: خاطره‌گویی و نمایش دو بخش اصلی فصل جدید است، که مورد توجه مخاطبین در فصل قبل قرار گرفته بودند. شکل اجرای مسابقه در این فصل تغییر کرده و از ظرفیت‌های دیگری برای این بخش استفاده خواهیم کرد. بخشی تحت عنوان بک استیج خواهیم داشت، که فراتر از بک استیج‌های مرسوم در این مدل برنامه‌ها خواهد بود و از ظرفیت خانواده‌ها بیشتر از گذشته استفاده خواهد شد.

بزرگی‌راد درباره نحوه حضور علاقه‌مندان به «سید خندان» در یکی از محورهای شعرخوانی، نقالی، اجرا، استندآپ کمدی و … توضیح داد: ما بخشی به نام تلنت و استعداد‌یابی در حوزه‌های مذکور خواهیم داشت، که ممکن است در نیمه فصل جدید وارد بحث‌های عملیاتی آن شویم.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار