رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


  • سه شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Tuesday 28 November

معاونت تولید انجمن سینمای جوانان ایران از سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی دعوت کرد به منظور حمایت از طرح‌های منتخب پیچینگ چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در این رویداد حضور یابند. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ انجمن سینمای جوانان ایران از عموم سرمایه‌گذاران بخش خصوصی […]

معاونت تولید انجمن سینمای جوانان ایران از سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی دعوت کرد به منظور حمایت از طرح‌های منتخب پیچینگ چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در این رویداد حضور یابند.
به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران؛ انجمن سینمای جوانان ایران از عموم سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و دولتی دعوت کرد تا به منظور حمایت از سینمای کوتاه، فیلمسازان بااستعداد و‌ جوان و ارتقای کمی و کیفی تولیدات این عرصه، با حضور در چهلمین جشنواره فیلم کوتاه تهران به ارزیابی آثار منتخب توسط شورای پیچینگ انجمن در این رویداد بپردازند و طرح‌های مورد نظر خود را جهت مشارکت و حمایت از ساخت آن‌ها انتخاب کنند.
علاقه‌مندان به سرمایه گذاری در تولید فیلم کوتاه و حضور در این فرآیند می‌توانند به ایمیل tolid.iycs@gmail.com پیام ارسال کرده یا به ستاد مرکزی جشنواره واقع در خیابان گاندی شمالی، کوچه نوزدهم، پلاک ۲۰، طبقه سوم مراجعه کنند.
چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار