رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 20 خبر


  • شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۲
  • السبت ۲۶ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Saturday 9 December

فصل جدید برنامه «دلبرونه» با هدف نزدیک شدن به دنیای کودکان و همچنین بازگو کردن تخیلات آن‌ها نسبت به جریان زندگی واقعی از جمعه ۲۸ مهرماه روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود. در این برنامه که گفت‌وگویی صمیمانه و کمتر دیده شده با کودکان را پی می‌گیرد با خلق فضایی شاد و مفرح به دنبال […]

فصل جدید برنامه «دلبرونه» با هدف نزدیک شدن به دنیای کودکان و همچنین بازگو کردن تخیلات آن‌ها نسبت به جریان زندگی واقعی از جمعه ۲۸ مهرماه روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.
در این برنامه که گفت‌وگویی صمیمانه و کمتر دیده شده با کودکان را پی می‌گیرد با خلق فضایی شاد و مفرح به دنبال انتقال پیام، آموزش و تاثیرگذاری برای رشد و پویایی در کودکان، بهبود کیفیت زندگی والدین و فرزندان‌شان و همچنین انتقاد به ناهنجاری‌های احتمالی رفتاری مرسوم با کودکان جامعه است.

«دلبرونه» در ۲۶ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای در گروه کودک و خانواده شبکه پنج سیما تولید شده و از بخش‌های متنوع دیگری مثل آموزش و ساخت کاردستی‌های بازیافتی، موشن گرافیک، طنز و … برخوردار است. معرفی کتاب از زبان کودکان از دیگر بخش‌های این برنامه است.

پخش فصل جدید «دلبرونه» از جمعه ۲۸ مهرماه آغاز شده و هر هفته جمعه‌ها ساعت ۲۰ در جدول پخش برنامه‌های این شبکه قرار می‌گیرد.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار