رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December

مریل استریپ که اغلب از او به عنوان بهترین بازیگر زن نسل خود یاد می‌شود، پس از ۴۵ سال زندگی مشترک از همسر دیرینه‌اش، دان گامر، جدا شد. این زوج به تازگی فاش کردند که بیش از شش سال است که از هم جدا شده‌اند، اما همیشه به یکدیگر اهمیت خواهند داد. در بیانیه‌ای که […]

مریل استریپ که اغلب از او به عنوان بهترین بازیگر زن نسل خود یاد می‌شود، پس از ۴۵ سال زندگی مشترک از همسر دیرینه‌اش، دان گامر، جدا شد. این زوج به تازگی فاش کردند که بیش از شش سال است که از هم جدا شده‌اند، اما همیشه به یکدیگر اهمیت خواهند داد.

در بیانیه‌ای که سخنگوی بازیگر ۷۴ ساله «شیطان پرادا می‌پوشد» در اختیار رسانه‌ها قرار داده آمده است که او و مجسمه ساز ۷۶ ساله، بیش از شش سال است که از هم جدا شده‌اند و با وجود اینکه تصمیم گرفته‌اند جدا از هم زندگی کنند، اما همیشه به فکر همدیگر خواهند بود.

این زوج در سال ۱۹۷۸ ازدواج کردند و چهار فرزند دارند؛ هنری ۴۳ ساله، مامی ۴۰ ساله، گریس ۳۷ ساله و لوئیزا جکسون ۳۰ ساله. آن‌ها همچنین پنج نوه دارند.

استریپ که روز جمعه در مراسم جوایز شاهدخت آستوریاس شرکت کرد، آخرین بار در مراسم اسکار ۲۰۱۸ به همراه گامر دیده شد.

این زوج سابق اولین بار در سال ۱۹۷۸ توسط برادر مریل به یکدیگر معرفی شدند و کمی بعد در همان سال در مراسمی عاشقانه در باغ خانه والدین مریل ازدواجشان را رسمی کردند.

این عروسی تنها شش ماه بعد از مرگ دوست پسر و بازیگر همکار او، جان کازال در مارس ۱۹۷۸ بر اثر سرطان ریه اتفاق افتاد. یک سال پس از مرگ بازیگر فیلم‌های «پدرخوانده»، ستاره «ماما میا» درباره این تراژدی گفت: «این مرگ هنوز با من است. مرا واداشت که به مرگ خودم فکر کنم و وقتی این کار را بکنید به همه‌چیز طور دیگری نگاه می‌کنید.»

پس از مرگ او مریل مجبور شد از آپارتمانی که در آن با کازال زندگی می‌کرد نقل مکان کند و برای این کار برادرش و یکی دوستانش که اتفاقا دان گامر بود به او کمک کردند.

مریل و دان صمیمی شدند و او به مریل اجازه داد که زمانی که در آپارتمانش نبود در آنجا زندگی کند. این دو شروع به نامه‌نگاری کردند و دوستی‌شان خیلی زود به چیزی جدی‌تر تبدیل شد.

برنده سه جایزه اسکار و هشت گلدن گلوب در سال ۲۰۰۲ در گفتگو با مجله ووگ، راز ازدواج طولانی‌مدت خود و همسر هنرمندش را «حسن نیت، تسلیم شدن و هرازچندگاهی ساکت شدن» توصیف کرده بود.

او همچنین توضیح داده بود که «هیچ نقشه راهی در مورد چگونگی تشکیل خانواده وجود ندارد. این همیشه یک مذاکره عظیم است. اما من نیازی همه‌جانبه به کار کردن و داشتن پیوند‌های عظیمی از عشق در زندگی‌ام دارم. نمی‌توانم تصور کنم که از یکی به خاطر دیگر چشم‌پوشی کنم.»

مریل استریپ درباره تربیت فرزندانشان در سال ۲۰۱۹ گفته بود که او و گامر روی کار تیمی تمرکز داشتند. او گفت همسرش همیشه از مراقبت از بچه‌ها استقبال می‌کرد و این باعث می‌شد زمانی که برای فیلمبرداری مجبور بود زمان‌های طولانی را دور از خانه بماند آنقدر‌ها احساس گناه نکند.

این زوج سابق همیشه از حرفه یکدیگر حمایت کرده‌اند و دان در طول سالیان در مراسم جوایز مختلف ازجمله اسکار و بفتا استریپ را همراهی کرده است.

مریل استریپ که تاکنون جوایز گوناگون زیادی کسب کرده در سال ۲۰۱۲ پس از دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر زن برای فیلم «بانوی آهنی» در ابتدای سخنرانی خود از دان نام برد.

او گفت: «ابتدا می‌خواهم از دان تشکر کنم، چون وقتی آخر سخنرانی از همسرتان تشکر می‌کنید با صدای موزیک قاطی می‌شود و من می‌خواهم که او بداند که هرچیزی که در زندگی‌ام بیش از همه برایم ارزش دارد را او به من داده است.»

منبع: فرارو

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار