رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


  • دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲
  • الإثنين ۲۸ جماد أول ۱۴۴۵
  • 2023 Monday 11 December

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ فیلم کوتاه «می‌اندیشی، اگر‌چه‌نیستی» در ژانر علمی-تخیلی به کارگردانی صلاح الدین نوری که دومین ساخته وی محسوب می شود. این فیلم پس از اتمام مراحل فنی، پخش خود را برای جشنواره های بین المللی آغاز کرده است که در اولین ایستگاه این سفر فستیوالی به […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ فیلم کوتاه «می‌اندیشی، اگر‌چه‌نیستی» در ژانر علمی-تخیلی به کارگردانی صلاح الدین نوری که دومین ساخته وی محسوب می شود. این فیلم پس از اتمام مراحل فنی، پخش خود را برای جشنواره های بین المللی آغاز کرده است که در اولین ایستگاه این سفر فستیوالی به عنوان انتخاب اصلی هشتمین دوره‌ جشنواره بین‌المللی فیلم Colortape استرالیا که هدف اصلی آن حمایت از فیلمسازان خلاق می باشد برگزیده شده است.
جشنواره Colortape به‌عنوان یکی از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین جشنواره‌های فیلم در نیمکره جنوبی و یکی از بزرگ‌ترین رقابت‌های فیلم چندفرهنگی آسیا-اقیانوسیه از نظر کمیت و کیفیت فیلمهای رقابتی می باشد.
جشنواره Colortape برندگان نهایی خود را اواخر پاییز خواهد شناخت.

در خلاصه داستان فیلم‌کوتاه «می‌اندیشی، اگر‌چه‌نیستی» آمده است :
نوید و فروغ زوج خوشبختی هستند که علی‌رغم اتفاقاتی که موجب جداییشان شده ، راهی غیر معمول را تجربه می کنند تا کنار هم بمانند.
فهرست عوامل فیلم«می‌اندیشی،اگر‌چه‌نیستی» عبارتند از:
کارگردان: صلاح الدین نوری؛تهیه کنندگان: حمیدرضا مالک زاده،صلاح الدین نوری؛ نویسنده: نوید فرخی؛ بازیگران: شهریار ربانی، پگاه  سعیدی، سلما دلسوزی و حمید پیشقدم؛ دستیار کارگردان، برنامه ریز و مدیرتولید: حسین خنکا؛ مدیر فیلمبرداری: فاتح شافعی؛ تدوین‌وساخت‌تیزر و محتوا: مصطفی مولایی؛ صداگذاری و ترکیب صدا: عرفان یزدی؛ مدیر صدابرداری: امیرحسین سعیدی؛جلوه های بصری و اصلاح رنگ‌ونور:حسن پیله ور؛ مدیر چهره پردازی: عاطفه رضایی؛ طراح صحنه: مریم مجاوری؛ طراح لباس: عاطفه فلاح؛ موسیقی: حسین فارس؛منشی صحنه: زهرا پویا؛ عکاس: محیا باران چشمه؛ لوگو و پوستر: یاسمین یوسفی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار