رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۳
  • الخميس ۱۸ محرم ۱۴۴۶
  • 2024 Thursday 25 July

مجموعه مستند «اینجا سفارت نیست»، با موضوع بازخوانی تسخیر لانه جاسوسی برای اولین بار از زبان گروگان‌های آمریکایی و دانشجویان پیرو خط امام از شنبه ساعت ۲۳:۰۰ از قاب شبکه افق سیما پخش می‌شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه مستند «اینجا سفارت نیست» به کارگردانی مهدی نقویان و تهیه […]

مجموعه مستند «اینجا سفارت نیست»، با موضوع بازخوانی تسخیر لانه جاسوسی برای اولین بار از زبان گروگان‌های آمریکایی و دانشجویان پیرو خط امام از شنبه ساعت ۲۳:۰۰ از قاب شبکه افق سیما پخش می‌شود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مجموعه مستند «اینجا سفارت نیست» به کارگردانی مهدی نقویان و تهیه کنندگی محمد حشمتی‌منش، با موضوع بازخوانی تسخیر لانه جاسوسی برای اولین بار از زبان گروگان‌های آمریکایی و دانشجویان پیرو خط امام. مصاحبه با گروگان گرفته شده‌ها، پخش تصاویر آرشیوی که برای اولین بار پخش می‌شود و روایتی جذاب و متفاوت و بیان برخی زوایای پنهان ماجرای ۱۳ آبان از ویژگی‌های برجسته این اثر مستند است.علاقه مندان می‌توانند این مجموعه مستند را از امشب ساعت ۲۳:۰۰ از قاب شبکه افق سیما به تماشا بنشینند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار